Máte skúsenosti so sirupom Ventolin a Xyzal?

maznacik40
28. dec 2015

Baby mala 2,5r mi je zahlienena a soplik tecie dr. nam predpisala sirup Ventolin a Xyzal mate skusenost dakujem pekne

bonaqa2013
28. dec 2015

Ventolin? ten sa bežne používa pri kašli....nemali sme žiadne problémy...

gabriela317
28. dec 2015

Aj my sme mali Ventolin, trocha trvalo, kým zabral, ale problémy neboli nijaké.

ena70
28. dec 2015

tieto lieky sa zvacsa predpisuju alergikom. môj syn alergik/astmatik bral Xyzal dlhodobo, lebo ma sennu nadchu, pomahali, ale pri dlhodobom uzivani sa alergikom lieky musia menit a ventolin ale sprej ten sa pouzival len pri silnych záchvatoch kasla. je to ako prva pomoc. sirup nepoznam... asi je slabsi, ale ventolin sme brali len vynimocne! to je ako prva pomoc pri zachvate.

el74
28. dec 2015

Ahoj, Xyzal je fajn, nam ho davaju pri kazdom prechladnuti a soplikoch. Mal by zmensovat opuch sliznic. Ak su sopliky, tak po opuchnutej sliznici mozu hlieny zatekat do usiek a oci, co moze mat za nasledok zapal usiek a spojiviek. Takisto pomaha na lahsie dychanie a proti kaslu. Xyzal je v podstate neskodny, moj maly je po nom dost spavy. Da sa ale pouzivat aj dlhodobo.

dadulajda
28. dec 2015

my sme dostali ventolin len pri plucach. a to uz bol odvtedy kadejako zahlieneny a co ale nedala nam uz nikdy sirup. baby tu o nom aj pisali...a niesom dr. ale vraj je to dost silne...my deti liecime cajmi, naparovanim a tiez sme vyliecili 1,9 roc. bronchitidu. skuste aj ine lieky ako tie chemicke. niekedy zaberu skor a nemaju taky dopad na organizmus. 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejkam
28. dec 2015

Ventolin sa používa na roztiahnutie dýchacích ciest

euka210
29. dec 2015

ja davam Ventolin ked maju zapal priedusiek, alebo nabeh...detska by Ti mala vysvetlit co mu je a naco su lieky...aspon ta nasa vsetko vysvetli