Máte skúsenosti so Sudocremom?

anitaoblecko
26. feb 2013

mate skusenosti so sudocremom ? vdaka

bambibam
26. feb 2013

na zadku -boli sme spokojný ,akurát koberec a sedačka , stena sa ťažšie čistia 😀 😀 😀

dusekovci
26. feb 2013

U nás jedine sudocrem na prebaľovanie

dandulina
26. feb 2013

velka spokojnost

ervenka
26. feb 2013

velka spokojnost, prijemne vonia, obsahuje zinok, nie je toxicky- ked ditko trochu olizne nic sa mu nestane. Drobec ma skoro 18.m a stale pouzivame jedine sudocrem pri prebalovani.

cenculinka
26. feb 2013

my zial po sudocreme mame na ritke vyrazky jak na smirgli ☹ vyskusaj vzorku, az potom kup velke drahe balenie 🙂 ale vacsina kamosiek nan neda dopustit 😀

katuska169
26. feb 2013

velmi velka spokojnost my len sudokrem ci pri starsej dcerke tak i pri mladcsej dcerke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alias313
26. feb 2013

Je to asi individualne, ja s nim skusenosti mam a bol super, neskor nam robil zle tak sme presli na rybaciu masť. Treba odskúšať.. 😉

maminkaalm
26. feb 2013

Pre nas velka pimoc pri cervenej ritke

alka221
26. feb 2013

ja nedam na sudocrem dopustit.. okamzite nam vzdy pomoze.. 😉

nittynka
26. feb 2013

aj aj mpzem vrelo odporucat sudokrem, hned po narodeni mojej dcerky som to pouzivala, este v porodnici a nema ziaden problem. Kamoska pouzivala par dni tu hnusnu rybaciu mast co davaju v nemocnici a maly mal hned zapareny ZADOCEK. Hned aKO SOM JEJ DONIESLA sudokrem mu to preslo po 1 dni. : 🙂

zmuzmu
26. feb 2013

perfektný krémik, nedám naň dopustiť

sabiatko
26. feb 2013

v pohode, ako ostatne kremy, najlepsia bola ale aj tak vlazna voda po kazdom meneni plienky, vtedy sa hojila ritka najrychlejsie 🙂

whiterosses
26. feb 2013

my ho používame, je fajn .. aj ked sa popáliš pomáha, má viac účinkov

javalla
26. feb 2013

jednoznacne odporucam, nam ho staci raz natriet a malej okamzite pomaha na zadocek, takze super 😀

simca06022011
26. feb 2013

My sme neboli spokojni 🙂 treba vyskusat

monise
26. feb 2013

Sudocrem-vyborny,aj na vyrazky pre mna ak sa objavia.

janka9898
26. feb 2013

tento krem je uzasny je sice z tych drahsich ale nam to 200gr balenie vystaci ajna pol roka cize sice je drahsi menej sa mina a to ho pouzivampri dvoch detoch sucasne
mladsi na zadok
starsina exemiky sem tam pekne sa to zahoji a
v lete aj moj chlap ked si nedaval pozor naslnku uzasne ho to schladilo na pleciach
takze odporucam ale da sa dostat aj vzorka malicka ale urcite ten kto dostal tenkufricek takaj tam bola vzorka takzeak sa bojis odskusat a uvidis alebo kupit to najmensie balenie a ak nebude pasovat na ritulku tak vyuzijete urcite dospelaci 😀

elli333
26. feb 2013

Nam velmi pomohol a odvtedy len to pouzivame 🙂

zuzuj
26. feb 2013

My sme tiez neboli spokojný....dosť vysušoval....treba vyskušať...
Lepšia ta rybylka...resp. už neskor modra indulona--

astonka
26. feb 2013

my tak isto spokojnost... 🙂

paris3
26. feb 2013

my sme vyskusali viacero masticiek na zadok, ale sudocrem je jednoznane najlepsi 😉 pouzivame ho uz 18 mesiacov, bez neho neviem co by sme robili... na zadocek, skor preventivne, lebo nejake velke zapareniny nema. a tiez sa ho pouzivame na drobne vyrazky, alebo ked sa malej vyhodil ekzem. urcite odporuam 😉

blancon
26. feb 2013

mne vyhovoval pri obidvoch detoch

ivetka1975
26. feb 2013

áno, používam ho pre moju dcérku som spokojná 😉

katkarv
26. feb 2013

Mne sa vobec neosvedcil,ja pouzivam Detsku pastu z rybím olejom.

sisaha
26. feb 2013

sudocrem na zadok = spokojnost, no este lepsie sa mi zdal bepanthen

kristiii
26. feb 2013

jediný krémik čo nám pomohol na zaparený zadoček a jediný čo nám pomohol na ekzém na tváričke..a teraz pomáha mne na akné 😀 , príp.je super aj na podráždenú pokožku povedzme po holení

igiana
26. feb 2013

sudocrem je dobry, ten som pouzivala doteraz, ale este lepsi je babypanthen - je to novinka dalsi druh bepanthenu a je super proti zapareninam, zatial mame iba vzorku co sme dostali v lekarni, malej sa akurat zaparila ritka, tak som ho skusila a super nam hned zabral

mrka2
26. feb 2013

baby, trochu od veci,ale po porode na zlatu zilu mi to tiez super pomohlo,kedze som nemala nic po ruke 😀 normalne som bola prekvapena! 😉 😀 a aj moje deti s nim nemali problem, spokojna som 🙂

1234lubka
26. feb 2013

ja len tie NAJLEPSIE, pouzivam ho aj ja na tvar na vyrazky, je vhodny aj v lete na popaleniny od slnka a podobne...aj malemu robi velmi dobre 🙂

erika_rika
26. feb 2013

Sudokram, super, nie len na zadok. Ale aj ked sa vyhadzal v zahyboch na krku od slin. Dvakrat som natrela a bolo to prec.