Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti so Sudocremom?

anitaoblecko
26. feb 2013

mate skusenosti so sudocremom ? vdaka

petrake
26. feb 2013

http://www.sudocrem.com/slovakia/dermatologické... uplne na vsetko a je to aj pravda 🙂

matulka82
26. feb 2013

nam sa osvedcil sudocrem ,nielen malym ,ale aj nam velkym 🙂 nielen pri zapareninach ,treba vyskusat ,vypytat vzorku ci od znamych ,a otestovat 😉

tarja76
26. feb 2013

my ho tiez pouzivame a sme spokojni 🙂

pimpulienka
26. feb 2013

Áno používame ho od narodenia 😉

talcik111
26. feb 2013

pouzivame ho a sme velmi spokojni. dokonca ho pouziva aj manzel ked ma nadchu a boli ho nos 🙂 moj maly ma atopicky ekzem a velmi nam pomaha aj pri tom.

pingu1
26. feb 2013

velmi dobre skusenosti. mazem s nim vsetko.

tanija133
26. feb 2013

The best...

lubina
26. feb 2013

mame a velmi dobre, obe dcerky pouzivali a bol super

peta_petruska
26. feb 2013

treba vyskusat, ja som ho na ritku prestala pouzivat, ovela lepsie nam robil bepathen

andelok
26. feb 2013

My sme velmi spokojni, vzdy pomoze na zacervenanu ritku a odkedy ho moj dedko vyskusal (nie na zadok, podotykam 🙂 ), pouziva ho vzdy, ked sa mu nieco stane, napr. ked sa poreze a pod. 🙂 Dcera sa s nim uz aj nakrmila, takze mame potvrdene, ze v malych mnozstvach je zdravotne nezavadny 🙂

lejlla
26. feb 2013

Pridavam sa do skupiny spokojnych 🙂 super kremik

bubula_007
26. feb 2013

Aj ja som s krémikom spokojná, super na zaparený zadoček. 125g balenie nám vydrží mesiace. 🙂

cetera
26. feb 2013

Skvela vec, spokojnost.

nataliaslivkova
26. feb 2013

Odporúčam pre celú rodinu😉

suee
26. feb 2013

ja pripajam tiez len pozitivnu skusenost, len sudocrem nam pomohol pri silnej zaparenine a pouzivame ho odvtedy a nedam na neho dospustit, je najlepsi krem aky som u maleho dietata pouzivala a mne neuveritelne krasne vonia 😀

azbestica
26. feb 2013

my pouzivame a ked je zle tak dame par krat bepanthen a pokracujeme opat so sudocremom

sestricka2
26. feb 2013

platí že suché sa má zvhčovat a mokré sušit preto mam doma okrem sudokremu aj zinkovu pastu robenu v lekárni tu dávam ked je zaparenina vlhka a sudokrem na nej nedrzi ked sa zasuši pokracujem so sudokremom podla stavu

bubu4125
26. feb 2013

nedám na Sudocream dopustiť...

sophia2606
26. feb 2013

My ho používame od narodenia už rok a pol a je super ... krasne zasuši, zadoček nikdy nie je zaparený. Super ..určite odporúčam....

hajajanka
26. feb 2013

Myslim, ze sa nicim neodlisuje od inych podobnych masti. Niekomu pomoze, niekomu nie. Ja pouzivam obycajny krem z dm zn. babylove a ziadna zaparenina sa pocas celeho roka nekonala.

marcikova
26. feb 2013

Vyborne skusenosti, dokonca take ze som ho pred dcerkou musela skryvat lebo ho raz ochutnala a odvtedy akonahle bol v jej dosahu tak sa nim nakrmila 🙂 A nic jej nebolo ani na zadocku ani brusko nebolelo 😀

janea
26. feb 2013

maly v pohode, ale ja mam na prste, ktorym som to natierala hnusny exem,alebo nejaku pliagu, lupe sa mi koza, vyzera to strasne a uz rok sa toho neviem zbavit.. takze urcite neodporucam, som velmi rada , ze taku reakciu nemal maly ..

ninison
26. feb 2013

nam nesadol, zacervenal nam po nom zadocek.
treba cistu vodicku a jekorisku a je vsetko ok.

leus10
26. feb 2013

Pre nàs to najlepšie na začervenanú ritku aj na drobné popáleniny alebo iné podráždenie pokožky

peto75
26. feb 2013

Aj my používame nielen na zadoček na zapareniny, ale napr. aj na oderky od plienok ( od zapínania ) a podobne.

modrofuzik11
27. feb 2013

ja odporucam bepanthen. je velmi neskodny, citlivy k detskej pokozke, ale pritom ucinny. sudocrem obsahuje alkohol, preto je agresivnejsi.

ivuska6
27. feb 2013

ja pouzivam od narodenia deti este stale na hoci aky pupak virazku vsade pomoze aj na opaleninu spokojna som 🙂

zuzkalenka
27. feb 2013

ja som bola spokojná 🙂

morandia
27. feb 2013

vyborni.....nevymenila by som za ziaden iny ...zaparena ritka co to je ? 😉 a vydrzi nam neskutocne dlho..

katulik851
27. feb 2013

používam od narodenia, som spokojná, keď aj napriek tomu máme zapareniny, tak používam Nivea SOS - rýchlo pomôže 🙂