Máte skúsenosti so Sudocremom?

anitaoblecko
26. feb 2013

mate skusenosti so sudocremom ? vdaka

nat_marcipanova
1. mar 2013

My pouzivame Sudocrem od narodenia, podla mna je to fantasticka vec, ale kazde babätko je individualne a ma inu pokozku ,kazdemu vyhovuje nieco ine, treba najst to svoje 😉 🙂

burina4
1. mar 2013

ano sudocrem je ok ale lepší je imazol

m_ij_ka
28. sep 2013

pri zapareninách je sudocrem najlepší. Večer natriem na riťku a ráno ani stopa po nich. 🙂

emma_932
28. sep 2013

aj nam viac sadla rybilka. ale je to individualne, pre kazde dieta vyhovuje nieco ine

nanulik
15. okt 2013

sudocrém sa u nás kupuje vo velkých baleniach 😀 používala som malému na zadoček, pri drobných rankách, na uštipnutia, na drobné podráždenia kože, ja som používala po holení noh (pomáha proti zarastaniu chlpkov) a aj na akné

marianna2468
15. okt 2013

U nas nesmie chybat🙂 je vyyyyborny na hocico od deticiek az ku dospelakom🙂

chanthall
15. okt 2013

u nás je to tiež taký mini všeliek. Na dupku, na uštipnutia, na škaredé bodky na tvári, na hocaké osýpky (keď sa vyhádžeme z mydla či jedla). A to, čo spomína @janea vyzerá ako pleseň. My s dcérkou sme to mali (ja ešte aj mám) z Excipiálu ☹ ak nejaká zložka prekáža, ukáže sa to veľmi skoro. Takže ak hojí, tak kvalitne, ale nikde nie je záruka, že nebude škodiť. No existujú aj mini balenia na skúšku reakcií 🙂

Ale keď sa preň rozhodneš, kúp aj niečo, čím ho kvalitne odstrániš 😀 lebo my od neho máme stenu, koberec, oblečenie a nábytok 😀