Mesačný syn šponuje nohy a má teplotu. Čo mu je?

040209
19. aug 2014

môj mesačný synček nehnačkuje,nezvracia,,lekárka vylúčila koliku ,pri plači šponuje nohy a má zvýšenú teplotu,kvapky Sab simplex používam,,prosí poradte mi vaše skúsenosti ,,Dakujem

adri33
19. aug 2014

Aj moj maly nemal koliku a tiez plakaval, a raz plakal 3 hodiny 😖 asi sa mu chcelo. su to proste male deticky. Ked doktorka vravela,ze je zdravy, tak netreba robit paniku 🙂 nemyslim to v zlom. a tak prejde to... skus mu nieco spievat, ja som spievala kukulienku aj ked sa uspaval.. len nebud moc nervozna,lebo malý to citi... drzim palce, neboj bude už len lepsie 🙂 len tie zaciatky su niekedy take tazsie 🙂 ale to prejde, uvidis.

safranca
19. aug 2014

skus kvapky espumisam a po trosicke feniklovy caj mozno sa potrebuje vyprdkat poriadne iba a zacvicit s nozkami

pribinak
19. aug 2014

U nas velmi zaberala nahriata tepla plienka na brusko a masaz, ze kruzila som vystretou dlanou po plienke co som dala na brusko, jemne som tlacila na brusko, kruzila som v smere hodinovych ruciciek, alebo sme sa kupali v trosku viac teplej vodicke

mirkava
19. aug 2014

zvýšená teplota do 37,5 je u babatiek OK... pokiaľ plače "normálne" to znamená že nie je až "fialový od plaču" v tvári tak by to nemala byť kolika... naš už má teraz 5 mesaicov a ked plače a sa hnevá tak vtedy napína nožky... keď mal mesiac tak to boli iné plače, mali sme koliku a ten plač od bolesti to by si spoznala....

sasa62
19. aug 2014

Ahoj,my sme tiež plakávali,a hlavne v noci asi tak hodinku,a potom mal zapalené hrdlo,lekarka mi poradila,aby som mu dala jednu kvapku fenistilu do mliečka,malý sa ukludnil a zaspal 😀 teda aj mi všetci 😀 😀 😀

lauricita7
26. aug 2014

moja dcerka takto podobne kolikovala.. aj ked teda neviem.. ked vam lekarka koliku vylucila.. mali sme pravidelne zvysenu teplotku.. ale iba vecer.. sponovala nohy.. velmi placala.. bola krcovita. nervozna.. no hroza..skusali sme rozne procedury.. a rozne pripravky.. nakoniec nam zabrali kvapky Coliprev.. po par dnoch kolika ustupila a malej sa viditelne ulavilo.... az sme mali uplny klud 🙂

milkav03
28. aug 2014

skus kvapky Coliprev. obsahuju enzym laktazy.. mozno sa drobcek nevie popasovat prave s laktazou...a urcite by som popritom skusala masirovat.. cvicit.. mozno fit lopta.. satkovanie 🙂 drzim palce. ale neboj.. ono to prejde 🙂