Mesačné bábätko má koliky

jaruska9911
27. jún 2023

Zdravim chcem sa poradiť mám mesacne bábätko,má pravdepodobne koliky každý večer skoro v Tom istom čase veľmi plače, no cez deň vôbec nechce papať plače pri Tom odtrhava sa od fľaše, ťažko zaspáva,dávam jej um Sunar AR comfort na odporúčanie lekárky pretože malej sa často mliečko vracia dosť grcka často ju napína dávame kvapky SAB simplex predtým som ju kojila a dokrmovala bebou Supreme pro
Mám zmenit mliečko poprípade čo vám pomohlo v takomto prípade?

lorin29
27. jún 2023

@jaruska9911 ked odmieta piť mlieko cez deň tak ja by som zmenila.... Tie AR mlieka sú hnusne.. Ak sedelo to predtým vráťte sa k nemu... A po papanie dlhšie nosiť nechať aj 2 x odgrgnut

123miaa123
27. jún 2023

@jaruska9911 nám pomohli kvapky coliprev k tomu probiotiká a teplé obklady na bruško a masírovať masťou pupik...skúšali sme naozaj všetko postupne to odznelo...

jaruska9911
autor
27. jún 2023

@123miaa123 mali sme aj coliprev aj espumisan a dávame biogaiu aj všetko čo píšete ale myslím že je to každým dňom horšie

123miaa123
27. jún 2023

@jaruska9911 skúste zmeniť vitamín D niektoré bábätká horšie znášajú to rozpúšťadlo v prípravku a aj z toho môže byť zle napr. Devit má triacylglyceroly a dečko od Terezie olivový olej, taktiež Jamieson slnečnicový olej

ivangeline
27. jún 2023

Nosit. Odgrgovat. Uspavat. Ak je to v rovnakom case...polh pred tym zacni uspavat.. ;)