Mihalnička v oku. Ako ju vytiahnuť?
13. mar 2010
Ahojte, viete mi prosím poradiť ako mám vytiahnuť mihalnicu z oka mojmu pol ročnému synčekovi??? Skúšala som mu treť očko, aby sa vyplavila, ale nič.
no ale polročné bábo sa možno bude viac brániť a žmurkať očami, neviem či to nebude lepšie nechať tak, ono sa to samo vyplaví plačom.
prevar si vodu a vykvapkaj, alebo tak ako pise silvia 😉
samo sa to vyplavi

Ja som vyťahovala tak, že som kúsok vaty trošku namokrila a stočila tak aby na jednej strane bol taký tenší špic, ktorým som sa mu to snažila vybrať, viac menej sa tá mihalnička na tú vatu nalepila a tak som ju vytiahla, treba na to kľud, prvý krát mi to ukázala doktorka, ona si to dokonca trúfla s vatovou tyčinkou, no mne to odporučila radšej len vatou, moc dobre si na to pamätám, bolo to v období keď mu padali vlásky a vymienali sa za nové.