Mikrócia - malé ucho

jaruska8
27. sep 2015

Ahojte,
môj synček sa narodil s nevyvinutou pravou ušnicou, respektíve ju má zdeformovanú. Chcem sa opýtať, pozisťovať si, či nemáte skúsenosti s touto diagnózou. Na nete toho veľa nie je, mňa by zaujímal každý postreh, každá skúsenosť. Ďakujem.😊

jaruska8
autor
4. okt 2015

Nikto nič? Viem, je to pomerne vzácne...😕

jaruska8
autor
4. okt 2015
laurika25
5. okt 2015

@jaruska8 ahoj,nemam skusenost ️ale prajem drobcekovi vela zdravicka . Viem,ze kedysi davnejsie som tu citala Nieco podobne ..Ta maminka Je tu tiez na konikovi a zije tusim v Anglicku.Jej syncek tiez mal nieco podobne..️️ale tusim boli niekde Na operacii.Ak najdem ,dam ti vediet..drzim palceky..

maminadavidko
16. jan 2016

Ahojte aj moja dcéra sa narodila stouto diagnózou. teraz už bude mať 19rokov tak sa rozhodla ísť na operáciu ale zatiaľ ani počuť nechcela onej .

hari_
3. sep 2016

Ahoj, môj synčeka ma mikrociu usnice, ľavej, má 2 roky

jaruska8
autor
4. sep 2016

@hari_ Ak si na FB, tak je tam skvelá skupina ľudí z celého sveta s touto diagnózou. Hľadaj microtia.😊

lubita592
28. feb 2018

ahojte
riesil tu uz niekto okuliare pre dieta s mikrociou? ako system uchytenia mate?
vdaka

hari_
3. apr 2018

@lubita592 ahoj, zatial s tým nemáme skúsenosti, ale minule mu babka priniesla detské slnečné okuliare čo našla doma a mali sme tiež problém ... troška si aj poplakal, lebo mu to padalo, minule som premýšľala žeby som mu aj nejaké kúpila na leto ale tiež neviem ako by sme to uchytili, raz som videla v nejakom časopise reklamu a tam boli detské okuliare s gumičkou, takou peknou farebnou, bola hrubšia ... možno by to mohlo držať

hari_
3. apr 2018
danielamosorjakova
26. máj 2018

Ahojte, my mame tiez synka s mikrociou na pravej strane. Nedavno mal rok. Pochodili sme vysetrenia vo Viedni a v Brne tak mozem posunut info ak mal niekto zaujem.

jaruska8
autor
26. máj 2018

@danielamosorjakova Ahoj, ja by som mala. Ďakujem.😊

danielamosorjakova
27. máj 2018

Ahoj Jarka, 0908471291 je moje tel cislo, kludne mi napis na wiber alebo whatsup nech je komunikacia rychlejsia ;)

jaruska8
autor
27. máj 2018
lubita592
29. máj 2018

Ahojte @jaruska8 a @danielamosorjakova
,tiez by som mala zaujem o blizsie info.Nas Timko 4r ma zdeformovanu lavu usnicu a sleduju nas na kramroch...ja vsak isto chcem skusit zahranicie.

lubita592
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielamosorjakova
29. máj 2018

@lubita592 kludne mi napis 🙂 moje cislo je vyssie

volt1xhm
25. jún 2018

Ahojte @jaruska8 a @danielamosorjakova
,tiez by som mala zaujem o blizsie info, mam synovca s mikrociou na laveh strane....