Modrá mu pera. Čo s ním? Môže to byť reakcia na jedlo?

Prosim poradite mi niekto??,malemu začali modrat pery.ani nie cele iba taky kusoček v strede spodnej pery ako keby si ich ocucaval až do modra,ale neocucava si ich,ani sa neudrel.došli sme z vonku a vtedy som si to všimla.neskor to zmizlo ale pred chvilou sa mu to urobilo zase.ale ani sa neudrel ani si ich necucal ,ešte nikdy to nemal.dnes o 14hod.mal prvy krat banan može to byt nejaka reakcia alebo take niečo???alebo reakcie na jedlo sa prejavuju inak??inak je čuly trošku nervozny a uplakany.čo snim,???
pammy
26. jan 2009
Zuzi, nepodchladil sa vonku?
bibinka
26. jan 2009
zuza- hlavne nepanikár a zajtra choď k dr.povedz všetko čo si videla, isto ťa pošle na rôzne vyšetrenia(kardiológiu,neurológiu, porobí možno odbery. Hlavne ho sleduj čo mu to vyvoláva aby si vedela dr.popísať. Ak sa trochu zadýchava,zavolaj radšej na detskú pohotovosť, oni ti poradia. Môže byť aj to, či sa nepodchladil.
bibinka
26. jan 2009
a ešte ma napadlo, má ručičky teplé či studené?
zuza.mautor
26. jan 2009
nepodchladil normalne bol teply a ako vždy dlho vonku.to je len ako keby cucflek a chvilu to je preč a sem tam sa to viac vyfarbi.stale na tom istom mieste.všetko som mu davala ako vždy len ten baban je novinka .ale ešte som nepočula že by mohla byt taka reakcia na jedlo alebo ano??budem ho do zajtra sledovat a potom uvidim.je normalne čuly aj sa hral akurat nervozny ale to byva večer .ručičky mava skoro vždy studene a pery pekne ružove ja nevim.
zuzka76
26. jan 2009
moze to byt aj nedokyslicenie...mne raz dr. malu pozerala kvoli tomu, ze mala modre pery, mala podozrenie na nedokyslicenie, lenze sa ma nic nespytala a mala to mala od tej vodicky, co sa vytieraju ustocka, co som ja samozrejme vedela.
lalo17
15. nov 2011
ja mam rovnaky problem mojmu synovi modrie kusok spodnej pery a doktor mi povedal, ze to nic nie je ale mne sa to nezda
januska02964
1. jún 2012
@zuza.m prosím ,mohli by ste mi napísať,ako to dopadlo?lebo mám ten istý problém s tým modrením spodnej pery a neviem čo s tým???
zuza.mautor
1. jún 2012
modralo mu to len ten jeden den ,tak že sme to potom neriešili,ale pričinu prečo,, na to som nedošla dodnes.

Začni písať odpoveď...

Odošli