Modrina na nohe bábätka

barbora0308
3. mar 2023

Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat, ci nahodou nemate skusenosti. Malemu sa prednedavnom na nozke spravili taketo fliacky. Myslela som si, ze sa asi troska buchol, ze to bude modrinka. Flak do par dni zmizol, tak som tomu ani nepripisovala velku pozornost, no flak sa znova zjavil, na rovnakom mieste, v rovnakej podobe 🤔. Vyzera to ako modrinka, ale teraz si uz nie som ista, ze by sa buchol na tom istom mieste znova? Aktualne ma 9 mesiacov, je velmi aktivny, stvornozkuje a stavia sa pri nabytku, je proste nezastavitelny, prebalovanie je ako boj s aligatorom, tak preto som aj tipovala, ze sa asi buchol. Buduci tyzden mame kontrolu u lekara, tak mu to urcite spomeniem, vrta mi to ale hlavou, co by to mohlo byt...Dakujem za vase skusenosti/nazory. ☺️🌷

ankare
3. mar 2023

@barbora0308 podľa mňa je to modrina. Je stále v pohybe.
Júj,ale tie nôžky má úžasné. ❤️

danielahamar
3. mar 2023

Za mňa modrina

malebiele
3. mar 2023

@barbora0308 moze byt, ze ked s nim pri prebalovani "bojujes", stisnes ho na tej nozke trosku silnejsie aby si ho udrzala a spravi sa modrinka.. predpokladam, ze ked prebalujes, chytas za rovnake miesta tak mozno to je ono 🙂

barbora0308
autor
3. mar 2023

Dakujem baby, snad sa to teda coskoro strati 🤗

dotka04
4. mar 2023

@barbora0308 nedavas ho do jedálenskej stoličky, ku ktorej je aj ten jedálenský pultik? Lebo náš (11mes) má od neho vkuse na týchto miestach modriny - keď ho odtiaľ vyťahujem von, nozicku si z vnútra buchne o hranu toho “stolíka”🙈

barbora0308
autor
5. mar 2023

@dotka04 este nie 🙂 ten stolik mame zatial odmontovany, este je nam zbytocny