Moja 3 ročná dcéra má málo vlasov. Čo s tým?

jania023
8. feb 2011

Ahoj moja 3rocna dcerka ma riedke vlasy..som zufala neviem co s nimi..nejako jej nechcu rast,skor hustnut..nemate niektora nejaku skusenost z takymi vlaskamy??

jania023
autor
13. mar 2011

@danka_ba tak ho vyskusaj a daj vediet co to robi..ten moj zatial ok ale este je skoro hovorit o zazraku

danka_ba
13. mar 2011

@jania023 ok, potom dam vediet ... zatial som ho pouzila 2x - takze este nevieme ... 🙂

alienka73
3. feb 2013

@jania023 tak ako vlasky narastli a zhustli??

jania023
autor
4. feb 2013

@alienka73 ahoj tak nakoniec nam pomaha ricinovy olej n'a vlasky

alienka73
4. feb 2013

olej?? to ako nejaky zabal alebo ako?

jania023
autor
9. feb 2013

@alienka73 kedze si nepridala moje meno tak som si ta nevsimla 😝 ano urobila som taku kasicku z ricinoveho oleja a medu a naniesla na vlasy..bud len na chvilku tak na 30 min v case ked sa mala hrala vo vani alebo pre mna na celu noc dala som na vlasy nie kozu po celej dlzke a zabalila do celofanu a tak som spala a rano umyla vlasy..je to super i ked ucinnok nieje okamzity ale az casom vlastne tie vlasky ktore rastu maju inu kvalitu a tie co su znicene farbenim sa regeneruju..len to ze ak si blondina ako ja tak ti vlasy stmavnu o trocha

kadish
10. feb 2013

ahojte, kvalita vlasov je geneticky daná , ja som do 3-och rokov mala málo vlasov aj to ako páperie a do teraz ich mám stále na figu, občas pomôže nejaký ten vitamín keď nasadím, ale už som sa s tým zmierila, môj brat naopak ich má veľa, pevné aj polovica by mu stačila..... Už som sa s tým zmierila, čo už ... ☹

dzeni
28. apr 2014

@jania023
dobry den, nasla som Vas prispevok, aj niekto poradil, aj moja dcerka ma 3 roky a hrozne riedke vlasy, zlepsilo sa to u Vas ? dakujem

jania023
autor
27. sep 2014

@dzeni zial nie nic nepomaha ☹

meliskatinka
21. máj 2015

ja mam dcerku ktora ma 4 roky a tadaju vlaky co mam robyt. 😒

jeennyv
21. máj 2015

vlasky su geneticka zelezitost a genetikou su podmienene....v tak malom veku sa neda ocakavat kvalita aka bude potom, ja sama som bola do roka plesata a dnes mam vlasy huste a po zadok...vsetko pride postupne casom, rastom, vyvojom dietata...niekto ma hold jemne vlasy, iny huste, a je hlupost a prezitok, to ze vlasy sa strihanim zahustuju atd. genetiku neoklames a na hlave budes mat to co mas mat, to je ako s prsiami, vyskou atd...... a padanie vlaskov a podobne zmeny suvisia s organizmom ako celkom...nechty, vlasy, na nich sa odraza vsetko co cloveku chyba....

ilonka12345
24. máj 2015

davaj jej na vlasi kupuj inekcie neviem ci to poznas budu jej pekne rast a hustnut aj ak poznas alebo ci este predavaju capi to je vodicka na vlasy tak jej kup ak sa uz nekupuje tak si daj objednat capi to je vynikajuci liek na vlasy aj ja som to volakedy pouzivala

bobula1808
22. apr 2017

@evickapooh ahoj,viem,ze uz ubehlo niekolko rokov od prispevku,len ma strasne zaujima ake ma dcerka teraz vlasy,lebo moja pomaly bude mat 3 roky a vlasky ma ako Tvoja dcerka na tej fotke,moc Ti dakujem ;)

nikittka100
2. sep 2017

@jania023 Ahoj vhc edm sa spytat ako ste dopadli s tym samponom .
moja mala bude mat 4-ri a vlasky kucerkave ale kratucke a mam pocit ze nerastu , stale by chvela copceky no ledva ledva nieco spravim .
A uz ma unavuje vysvetlovat ze nie nestriham ju tak jej len proste nechcu rast .
Dakujem za odpoved

jania023
autor
2. sep 2017

@nikittka100 ahoj sampon nepomohol iba cas. Casomto dorastlo tak do 7 rokoch. Nema vlasy extra huste ale ani rieducke taky priemer.
Kuk foto tu ma vlasy este mokre
Na druhej su vlasy aktualne

figurka1985
2. sep 2017

boze moj.... baby, teste sa, ze mate zdrave deti! Pardon, ale riesit take malichernosti- ako riedke vlasky u 3 rocneho dietata.... rozmyslam, ci ja zijem na inej planete, alebo vy... Mat za to depky? ? Dobre citam? Ach.... nechapem, nechapem...
Moja dcerka ma 3,5 roka, a tiez nema copiky a vrkociky ako ine dievcatka hoc aj v nizsom veku. Ale aby soms a pre to trapila a depkarila? Precitajte si pribehy mamiciek, co bojuju o zivot dietatka, a potom sa zamyslite, ci su tie problemy naozaj vhodne na depku... boze. ja sa asi fakt niekam odstrelim.... Prepacte, musela som...kludne si udrite, ale neadalo mi napisat svoj nazor.... boze, stale tomu neverim

nikittka100
15. sep 2017

@jania023 Dakujem krasne no tak budem cakat snad budeme mat aj my raz take vlasky ako Vasa dcerka ;), Ze nam zacnu rast
a inak nevyzeraju ze by boli riedke ma peknu farbu vlaskou a su krasne leskle 🙂

simonka1710
13. apr 2021

@babulina presne az mi zle prislo ze je to hnusne 🙈🙈toto napise dospela osoba

dolynkag
20. júl 2021

@meliskatinka mna zaujíma padanie vlasov, našej 2 ročnej vypadli teraz pôvodné vlasy asi 2-3 skoro nič neostalo, vidím že začínajú rásť nové, ale tiež uplne riedke, vy ste ako dopadli s tým padaním, prestalo? narástli?

kristinazdenko
20. apr 2023

@jania023 svokra my povedala že mám nazbierať žihľavu a spraviť jej odvar a pri kúpaní použit to na vlasy my máme tiež taký problém a to už má 5

kristinazdenko
20. apr 2023

Žihľavy odvar spraviť a naliať na vlásky samozrejme nie horúci 😅

jania023
autor
21. apr 2023

@kristinazdenko no ona nedzitym vyrastla😂 dnes ma uz 15 rokov. Prispevok je z roku 2011 ked mala 3 rocky🤣