Moja dcéra má vši

ematko29
23. apr 2012

mamičky,dcera mi doniesla zo školy vši.skoro mi oči vypadli ked som sa jej pozrela na vlasy,lebo sa škrabala .ani ma nenapadlo ,že vši.hned som poslala manžela kupiť šampon abalzam proťi všiam.umyla som vyčesala,vyprala postelné prezliekla .vši som vyčesala,nieje ich vela ale ešťe tam niečo je.ako mám postupovať?dokedy ju nechgať doma pokiaľ uplne nezmyznú predpokladám.ale ako dlho to bude trvať?ostatný členovia rodiny ich nemame ani mladšia dcéera zatial.

rebekamarcusko
9. mar 2015

@vanessa38 akp moze sa to zdat drastickr,ale tak bola som uz starsia. ked som mala 14som doniesla vsi a mama mi tiez davala najdrahsie sampony a nechceli z mojej hlavy odist,kedze som mala vlasy po rit a velmi huste ich mam az dpteraz. tak to vyriesila petrolejom.dala mi ho na noc zakryla som hlavu uterakom,a rano umyla.vsetky tie potvory skapali a plavali mrtve vo vani.no.hnidy treba vyberat vsivako,alebo rukami.nokenoec och odo mna dpstala aj mama aj sestra a obe to riesili tak isto.petrolej bol nasa spasa 😀 😀

vanessa38
9. mar 2015

@rebekamarcusko dík za radu ale petrolej nie tobisi mohla rovno jej benzin vyliat na hlavu
nič v zlom 😉

rebekamarcusko
9. mar 2015

@vanessa38 urcite by som to nedala mensim detom.to len taka skusenost,co spravila moja mama 😀 ja by som si.mozno dala aj olivovy olej.vsi to udusi a vlasy z tooho nie su take suche,dokonca aj biektore kadernicky odporucaju

hameeda
9. mar 2015

@ematko29 : ja som toto riešila minulého roku, dcera doniesla vši zo školy, vyumývali sme, všetko som vyprala, všetko som dezinfikovala, bola doma 5 dni, potom išla do školy, o mesiac sme kuru opakovali, všetko bolo ok, a o tri mesiace zasa doniesla vši, to už som narobila bordel v škole, aj keď som to hlásila aj predtým, bola som za pediatričkou ktorá jej normálne vypísala marodku, a odznova sme odvšivovali a všetko prali, potom učiteľka našla v triede pôvodcu tak to dala do poriadku, a zatiaľ ok, a inak surodencou som automaticky umyla so šamponom na vši a vajíčka

vanessa38
9. mar 2015

vši byvajú poriadne svine 😉

spirit16
16. mar 2015

Na prevenciu vsi je vyborne pouzivat Tea Tree sampon a kvalitny Tea Tree olej

vanessa38
18. mar 2015

my používame a paranit a je skvelý 😉

edyta
21. apr 2015

@katinka69 to je slovensky mail alebo, mam ako to mam objednat?

sisiv
21. okt 2015

kamoska mala najvačši uspech s hrebenom nitty gritty
su tam aj recenzie ze fakt funguje
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/freeway/