Môjho syna čaká operácia srdca

jannnkka
12. nov 2018

Ahojte, môjho 2 tyzdnoveho syna zajtra čaká operácia srdiečka. Je tu niekto taký, koho dieťatko tiež prekonalo tento zákrok? Ozvite sa prosim, velmi sa o neho bojim.

mk17
12. nov 2018

Ahoj, skusenosti nemam ani nikoho nepoznam, ale po precitani Tvojho prispevku mi nedalo aby som Ti nenapisala aspon ze vam strasne strasne drzim palce a melickemu prajem z celeho srdiecka aby vsetko dobre dopadlo. Drzte sa.

jannnkka
autor
12. nov 2018

@mk17 ďakujem, modlite sa za neho prosim

pininka
12. nov 2018

Tiež vám veľmi držím palce,je lepšie že mu vedia pomôcť operáciou, mojej kolegyni sa narodil vnucik, mám vážnu poruchu srdca,ale nedá sa operovať, majú len čakať čo bude. Je to strašné. Nech je malinký v poriadku a nebude si to nikdy pamatat.

jannnkka
autor
12. nov 2018

@pininka dufam, ze bude. Dakujem a malinkeho mi je úprimne ľúto.

ivkus
12. nov 2018

ahoj kmotrina mala sa narodila s nevyvynutou cievou do srdiecka alebo nieco take operovali ju ked mala asi tyzden.boli na kramaroch este mesiac po operacii lebo dostala sepsu. starostlivost je tam zevraj uzasna. v roku jej davali stent do cievy a pozajtra to bude mat 2 rocky idu zas na zvacsovanie tej cievy ale otvorenou operaciou.Mala dobre prosperuje len uz jej ta cievka nestaci ze potrebuje vacsiu.hovorili ze moze tam byt 10 dni ak by bolo vsetko ok.laik

hettinka
12. nov 2018

@jannnkka kamarátkina dcérka, ešte v nižšom veku ... a dnes je z nej zdravé usmiate dievčatko, už školáčka. Držím palce a posielam

lucynecka
12. nov 2018

Nemam sice osobnu skusenost, ale sestrinho synceka operovali na Kramaroch a inou diagnozou v cca 6 tyzdnoch. Vsetko dopadlo super, maly ma 3 roky a nic mu nechyba, starostlivost aj pristup vraj vyborne 🙂 pisem hlavne preto, ze ta tiez chcem podporit a zazelat vela stastia a sil, urcite bude vsetko v poriadku :*

jannnkka
autor
12. nov 2018

@ivkus
@hettinka
@lucynecka Dakujem za dobre správy a energiu

renata9
12. nov 2018

@jannnkka ahoj,neviem aká operácia Vás čaká ale moju dcéru operovali /duktus/ keď mala mesiac ale mala len 1200g kedže sa narodila predčasne.Dnes má 6 rokov a je úplne zdravá.Držím palce

zuzikak
12. nov 2018

Ahoj skusenost priamu nemam ale treba mysliet len na to dobre. Znamej syn mal problemy so srdieckom, dychavicnost (5r.) a po operacii sa mu podstatne ulavilo a je stastny, ze moze behat. Velmi vam drzim palce, dobre to dopadne - MUSI !!!

modrevajicko
12. nov 2018

Ja som mala operaciu srdca pred takmer 30rokmi ako trojrocna v Brne. Dopadlo to uspesne, ziadne komplikacie 🙂 Drzim vam palceky, urcite bude malinky ok

katkalubkova
12. nov 2018

Znamej operovali syna, ked bol male miminko a tiez to dopadlo dobre, uz je z neho chlap ako hora

whatever1
13. nov 2018

@jannnkka ahoj, vcera som si vsimla tvoj príspevok a myslim na vas❤️ Dufam že operacia dopadla uspesne👍

jannnkka
autor
14. nov 2018

@whatever1
@katkalubkova
@modrevajicko
@zuzikak
@renata9 ďakujem všetkým za slova podpory. Malý je po operácii, zatiaľ pinka a čakáme ako sa bude zotavovať.

whatever1
14. nov 2018

@jannnkka Drzim palce nech sa rýchlo zotaví 🙏❤️🙂

mamkaivi
31. máj 2019

@renata9 dobry den, mame duktus, ale vraj operuju az od 7kg. Boli ste v BA? Taku malinku ju brali? Sme z toho mimo, este si pamatate ako to prebiehalo?Prosim. Vsetko dobre prajem a dakujem. 🙏

renata9
1. jún 2019

@mamkaivi dobrý večer,áno boli sme v BA,operovali ju ako 1200g,neviem ako to prebiehalo kedže som nemala možnosť byť pri nej,má asi 5cm jazvu pri lopatke.Neviem čo konkrétne Vás zaujíma,ale ako to čaká vaše dieťa,vôbec nemusíte mať obyvy,doktori na kramároch vedia čo robia.....................držím palce