Môjho syna stále zapeká. Ako mu pomôcť?

mikejla26
5. okt 2009

Marko ma 8mes.davam mu uz aj kase,vyzivy a podobne veci.Mliecko ma len dva krat denne.Chuti mu vsetko s tym problem nemam ale vacsinou ma problem s tvrdou stolicou,skusala som aj odstavovat ovocie,kamilkovy caj ten mu moc nechuti.Ak mate nejake skusenosti alebo napadi co by som mala skusit budem vdacna za kazdu radu..dakujem

patatina83
29. jan 2014

maminy moja mala bude mat 7 mesiacov,,a mame problem s kakanim od 2 mesiaca,viem ze kojene dieta nemusi kakat aj 10 dni,,ale teraz uz papame zeleninku ,ovocie to co moze a mame problem s kakanim aj by chcela ale nejde jej to ma tvrdsiu stolicu,,mrkvu davam velmi v malom mnoztve,,a pridavam do jedla ovsene vlocky,robim domace presnidavky zo slivak ktora jej chuti,a nic,,problem je aj ze nechce nic pit okrem materskeho mliecka,,,zijeme v zahranici a tu mi dr predpisala vitaminy ktore sa rozpustaju v tekutinach,,tym ze nechce nic pit jej to dam obcas cez striekacku ale jej to nechuti je to prilis sladke,,a ako pisem po kazdom jedle chce kakat a nejde jej to,cvicime s nozickami,aj teplomerom som skusala a nic som zufala moj syn ma skoro 4 roky a nikdy sme nemali ziaden problem

qweasy
26. apr 2015

My mame tiez 8 mesiacov a zvykne nas tiez zapekat,napriek tomu,ze papa ovsenu kasicku doma robenu,probio jogurt,acidko,jablcko. Kf nekakame uy 3den viem,ze je zle,aj ked nema tvrde brusko a prdka. Ma tvrde hovienko a asi je lenivy tlacit a musime mu pomoct pritlacenim noziciek,my to volame porod :( Kojime sa 7-8x denne lebo mi nic nevypije ine,ani vodu,caj,ovocnu stavu,nic...nevypije ani z flasky ani so srkalky. Ked dame striekackov alebo na lyzicke to vypluva :(

ilonka12345
24. máj 2015

iba jablko treba pouzivat treba postruhat a aj dat jednu lyzicu cukra nic nepomaha na tvrdu stolicu len jablko

monikabesic
26. máj 2015

Ahoj ja mam 4rocneho syna ktoreho zapeka uz od plienok...viem co ma jest aby sme tomu predisli lenze jeden jediny problem je ze zeleninu a ovocie nechce vziat do ust...ked ho aj donutim napne ho a hned to bezi vyplut do kosa...co robit v takom pripade??? Zje mi len zemiakovu kasu s nejakou stavou z masa.....