• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môjho syna stále zapeká. Ako mu pomôcť?

maminy moja mala bude mat 7 mesiacov,,a mame problem s kakanim od 2 mesiaca,viem ze kojene dieta nemusi kakat aj 10 dni,,ale teraz uz papame zeleninku ,ovocie to co moze a mame problem s kakanim aj by chcela ale nejde jej to ma tvrdsiu stolicu,,mrkvu davam velmi v malom mnoztve,,a pridavam do jedla ovsene vlocky,robim domace presnidavky zo slivak ktora jej chuti,a nic,,problem je aj ze nechce nic pit okrem materskeho mliecka,,,zijeme v zahranici a tu mi dr predpisala vitaminy ktore sa rozpustaju v tekutinach,,tym ze nechce nic pit jej to dam obcas cez striekacku ale jej to nechuti je to prilis sladke,,a ako pisem po kazdom jedle chce kakat a nejde jej to,cvicime s nozickami,aj teplomerom som skusala a nic som zufala moj syn ma skoro 4 roky a nikdy sme nemali ziaden problem
29. jan 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame tiez 8 mesiacov a zvykne nas tiez zapekat,napriek tomu,ze papa ovsenu kasicku doma robenu,probio jogurt,acidko,jablcko. Kf nekakame uy 3den viem,ze je zle,aj ked nema tvrde brusko a prdka. Ma tvrde hovienko a asi je lenivy tlacit a musime mu pomoct pritlacenim noziciek,my to volame porod :( Kojime sa 7-8x denne lebo mi nic nevypije ine,ani vodu,caj,ovocnu stavu,nic...nevypije ani z flasky ani so srkalky. Ked dame striekackov alebo na lyzicke to vypluva :(
26. apr 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba jablko treba pouzivat treba postruhat a aj dat jednu lyzicu cukra nic nepomaha na tvrdu stolicu len jablko
25. máj 2015 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja mam 4rocneho syna ktoreho zapeka uz od plienok...viem co ma jest aby sme tomu predisli lenze jeden jediny problem je ze zeleninu a ovocie nechce vziat do ust...ked ho aj donutim napne ho a hned to bezi vyplut do kosa...co robit v takom pripade??? Zje mi len zemiakovu kasu s nejakou stavou z masa.....
26. máj 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok