Moluska u 7 ročnej dcérky

danca7
30. nov 2011

mojej 7 rocnej dcere sa to objavilo od leta mala len jeden pupacik no teraz to ma po celom zadocku dr. nam dala nejake homeopatika vraj liecba trva aj 3 mes....ma s tym niektora prosim skusenosti vraj to zvykne tak rychlo odist ako to prislo....

xlucia
30. nov 2011

@danca7 ja viem len o chirurgickej liecbe. ine nezaberalo a homeo uz vobec

stardust
30. nov 2011

@xlucia skoda, ze laktoza nie je vseliek...

xlucia
30. nov 2011

@stardust ako to myslis?

stardust
30. nov 2011

@xlucia nijak, len nechapem, preco predavaju lekari placeba.

danca7
autor
30. nov 2011

@stardust aj tak nechapem...

xlucia
30. nov 2011

@danca7 ona to mysli tak ze podla nej je homeo blud. a co ja viem o moluskach, a mam bohate skusenosti, nikdy nezmyzli same od seba. je to pliaga, co sa drzi jak besna

danca7
autor
30. nov 2011

@xlucia vraj je to problem z vnutra ziadne masticky nezaberu...no moje nervy horsie ze aj ten mladsi syn ma uz tiez take 3 malicke na zadocku...

xlucia
30. nov 2011

@danca7 molusky su virove ochorenie, odstranuju sa vyskrabovanim. treba posilnit imunitu, a casto menit pradlo, aj postelne a napostihnute miesta mat zvlast uterak

adunka73
30. nov 2011

odejdou samy jak prisly,ale trva to i pul roku,nemusi se s tim delat vubec nic.

danca7
autor
30. nov 2011

mas pravdu toto akoze ovladam,len by som chcela konkretne ci niekomu zabrala nejaka liecba ci uz nejakou mastickou,alebo som citala koloidne striebro,alebo nieco dobre na imunitu...teda toto je fakt pliaga,kde sme to len nabrali v lete sme sa boli kupat vo Vync. Lese a od vtedy konec...uz nikdy

adunka73
30. nov 2011

😢 to nemusi byt z koupani,klidne to mohlo preskocit z nejakeho cloveka,neda se tomu nijak zabranit.Moje dcerka byla v primem kontaktu s moluskami a nechytila je,je to jako s kazdym jinym virovym onemocnenim.Pak proste jen cekat az prejde,i kdyz je to strasne zdlouhave a neprijemne,zrovna toto. 🙄

lenusiknr
2. dec 2011

@danca7 asi ta sklamem ale tak rychlo sa toho nezbavite. moj syncek ich ma uz tristvrte roka... najprv mal 4 teraz ich ma po celom telicku.... hroza des..... stale sa to rozsiruje... kozna mi o tom absolutne nic nepovedala ked ich mal len par dala nam duoflox kt. zabral na dve molusky a potom nic.... davam aj homeopatika, skusala som cibulu namocenu s cukrom a tym potierat trocha to zabralo... niektore som mu vytrhla... ak ich maju len par v spanku ich odskrabni rukou.... a zatri betadinom nakolko krvou sa to velmi siri... u nas zial je ich uz tak vela ze odskrabavat by som musela dva mesiace...
a uz dva mesiace davam Imunoglukan- vraj to niektorym zmizlo od tohto sirupu... este som citala skusit prelepit bananovou supkou, alebo citronou supou namocenou v octe...

jahodka11
2. dec 2011

ak mozes, zozen si infectodell 🙂 nam zabral na 100%, mame uz dlho pokoj....neda sa kupit u nas, ale v CR alebo Rakusku urcite.... 🙂

azarijka
2. dec 2011

@danca7 jeee tak to mame rovnaky problem 😉 😉 😉 akurat to riesime ... asi tyzden som studovala vsetko mozne na nete a jedina vec ktora zabrala takmer u vsetky je tento postup http://www.vasedeti.cz/zdravi/onemocneni/navod-...

aj toto si precitaj
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/molluscum-contagiosum-u-dcery-mate-rovnaku-skusenost/

molusky su virus, treba posilnit imunitu najlepsie hlivou ustricovou ta posobi aj na bradavice-molusky

danca7
autor
2. dec 2011

nieco s toho co ste tu pislali urcite vyskusam hlavne nasadime nieco na imunitu...malinky ma tie pupaciky take dost malinke skusim mu ich odskrabnut vycistit uvidim ci to pojde a co sa tyka dcery ta ma niektore kazdy den sa stazuje na iny pupacik zapalene s tym by som moc nemanipulovala aby som jej este viac nenarobila zle homeopat. zatial uziva len tyzden vraj nemam cakat hned nejake zazraky...idem si este kliknut co je to ten infectodell a ci nieje nieco podobne s tym ucinkom aj v inej forme...zatial vam vsetkym dakujem aspon som uz troska v obraze...

danca7
autor
2. dec 2011

tak ten infectodell roztok som hned nasla na jednej inter. lekarni stoji okolo 9 euro je urceny presne na molusky je to nejaka novinka hned zajtra si ho objednam....

maznacik007
2. dec 2011

@danca7 ked odskrabnes davaj mu na to betadine normalne aj detsku naplast a na vankusik betadine a ten roztok je vyborny nam ho doporucila imunologicka... infectodelt myslim
nas mal toho dost vela ale on ma poruchu imunity ...

jahodka11
3. dec 2011

baby, aj my mame oslabenu imunitu....a tiez sme najskor skusali vselijake lieky a neviem co na tie molusky....a teraz si to spatne vycitam...ze kolko liekov sme donho pchali a uplne bezvysledne, molusky na to neregovali vobec a imunita-chory bol skoro nonstop.....v skolke skoro vobec nebol....nepomohol isopronosine na imunitu, imunor, nic....podla mna zbytocne tolko chemie.....teraz chodi len na pol den do skolky, ano, choroby zasa...ale uz trosku miernejsie...nosnu mandlu sme dali von....a vyhla som sa imunologicke tuto jesen, nebudem donho pchat tie svinstva, kedze to aj tak nepomaha...vsetko prirodne vitam, inak nie....tak bude chory.....co uz....zatial je to celkom dobre, aj ked je castejsie chory ako ine deti, a molusky uz nemame vobec... 😉

danca7
autor
13. dec 2011

dnes som zacala potierat s tym roztokom Infectodell...trocha to malu stipalo aj mala taku mensiu reakciu cerveny fliacik potom jej zmyzol uvidime co zajtra.....

diorka
2. nov 2012

ahojte baby, mi sme uspesne ukoncili liecbu, ostali nam na predaj Zymaderm a aj Infectodell, kto by mal zaujem, vsetko neotvorene 😉

matatara
7. dec 2012

@diorka Ahoj mám podozrenie že syn má molusku v pondelok skočím k lekárke ak to potvrdí kúpila by som od teba aj zymaderm a aj infectodell

lillyonice
7. jan 2013

@diorka ...este ich mas na predaj? zuzana

luccianna
1. apr 2015

mam na predaj Infectodell z at na molusky. Nepouzite,cele nove balenie.info cez ip.

duplicka
25. máj 2015

Pridam aj nasu skusenost ,nocna mora dovlecena z bazenov, POMAHA neskutocne rychlo LASTOVICNIK , behom tyzdna mozno 30ks spalenych, aplikovane priamo na ne 2x denne, zalomit rastlinku a potriet stavou co vyteka. Najprv sa v moluske spravi priesvitna bodka, postupne scernie a spali ju to cele, extra rychlo a bezbolestne. 100% ucinok , preto o tom pisem ,lebo sme skusali tiez kadeco a pol roka sa nas drzali, kedze uz je lastovicnik vyrasteny tak som skusila 😉

https://www.google.sk/search?q=lastovicnik&ie=u...

martina833
1. dec 2015

7. den davame sirup Multi Imun, 4. den natierame 100% cisty olej cajovnika australskeho od Dr. Muller Pharma 2x do dna a uz zacinaju vysychat, tie najmensie sa uz stratili a nerobia sa nove. Takze odporucam najskor skusit prirodnu liecbu

funnyka
1. dec 2015

No ja s tym mam bohate skusenosti, nakolko molusky mali obaja moji synovia. Starsiemu zabrala homeopatia+kupanie v morskej vode. Mladsiemu vnutorne Hliviacik (ale vyssie davky ako su uvedene na krabici) a ked spal, tak tie najmensie mrchy som vytrhavala a zaliala betadinom.
Mojej kamoske zase zabral tea tree olej. Takze treba skusit. Ale predovsetkym vnutorne posilnit imunitu.

kacenka83
30. jan 2016

Moj 6rocny ich tiez dostal, bol vyhazadny na rukach, na bruchu a na nohach, vyskrabovanie som odmietla tak sme zacali skusat, bojujeme asi pol roka a az teraz sa zacali vytracat, teraz osetrujem, dufam, uz posledne dve... zabrala nam kombinacia Grepofitu http://www.energy.sk/sk/menu_x1148x.asp a kremu Molusan od K.Hadek, brala som len ten 5ml kelimok kedze sa to osetruje lokalne tak sa nemina tak rychlo... Grepofit posilnuje imunitu a posobi antiviroticky a mast osetruje zvonka...

beci1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejkapod
28. aug 2017

@kacenka83 ahoj pomohol vam ten krem?? Ja som ho tiez objednala, natieram len na noc lebo to strasne smrdi, pouzivame ho 5dni zatial ale vypada to ze sa zmensuju molusky

kacenka83
28. aug 2017

@ejkapod mam pocit ze zabral viacmenej ten Grepofit lebo Molusan strasne smrdi a mlady mi ho odmietal ze bude v skole smrdiet tak sme natierali velmi nepravidelne...