Molušky - je to ono?

annamivo
10. aug 2018

Ahoj žienky, pred 2 dňami som na ručke syna objavila vyrážku. Odvtedy každý deň pribudne ďalšia. Tu na ručke som mu zoskrabla a pribudli 2. Tie ostatné 3 má brušku. Kúpal sa vždy len sám vo svojom bazeniku. Podoba sa to na tie molusky. Či?

janinah
10. aug 2018

mne to príde ako štípanec,molusky sú svetlé skoro biele a tvrdé,molusku ked zoškrabneš tak až taká tvrdá gulička vyjde

janinah
10. aug 2018

a molusky by sa robili blízko tej prvej-matky

annamivo
autor
10. aug 2018

@janinah hmm to nie ... Vyšlo trošku tekutiny. Nie nemá ich spolu. 1 na ruke , 2 od seba asi 5cm na bruchu a 4tu zboku na rebrach. Žeby od mravcov? Máme ich strašne veľa na záhrade.

queenofdisaster_7
10. aug 2018

@annamivo ja idem práve od kožnej s touto diagnózou a vyzerá to inak takže asi to bude niečo iné. Ja mám také biele tvrdé hlavy

xxxkatka
10. aug 2018

Volá sa to molusky nie molušky. A chod radsej na kozne lebo podla mna to moze (aj nemusí) byt moluska, ale to vie posudit len lekar. Ak to dlhsie nebude miznut (viac ako tyzden- vyrazka aj stipanec by dovtedy zmizli) treba ist.

venusa85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka50
11. aug 2018

Na molusky zaberá krásne biolampa fialové svetlo. Svietiť najmä večer po kúpeli. V noci to dcéra zoskrabla a ďalšie dni znova svietiť na doliečenie a je po nich.

annamivo
autor
11. aug 2018

@annamivo zatiaľ máme 4 a nepribúdaju ani nemenia tvar. Počkám ešte pár dní a ak to nezmizne pôjdem ku kožnej. Vypaľovanie zamietam, ja som mala kurie oká ako dieťa a viem aká to je bolesť. Ale nemaju biely koniec v sebe ani nie sú tvrdé...