• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môže mať 6-mesačné bábo koliky?

15. septembra 2008 
Ahojte baby, mozno hlupa otazka. existuje nieco take ako koliky u 6 mes. baby? MOja mala posledne 2 noci - prebudi sa place, nechce spat, akoby ju trapilo brusko..neviem..pred 2 tyzdnami bola ockovana, na co nasledne cely minulyt yzden mala sople, nadchu a vysli jej 2 zuby a teraz znova hryzie , tak neviem ci mozu tak rychlo ist dalsie zuby..neviem k comu to prisudit..mate podobnu skusenost? vdaka vsetkym za rady.
15. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som to skor pripisala dalsim zubom ako kolikam... :wink:
15. sep 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ach boze, tak prve zuby to obdobie trvalo skoro 6 tyzdnov....a to som nevedela, ze sa razili zuby, tiez zle spala, v noci bola casto hore..myslis, ze aj tie dalsie zuby trvaju taky dlhy cas? :astonished:
15. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, a kojis, alebo ste uz na prikrmoch?
15. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka, do 5 som len kojiila, teraz co sa pitia tyka len kojenie, ine nic nechce a zacala som s prikrmami, ako povedala doktorka- nakolko ma uz cez 9,2kg ( porodna bola 3kg), s nicim zatial problem nemala, tak neviem....
15. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani nas nic nechce ani vodu ani caj ani sa s tym uz netrapim. Ta pani na kojeni.net povedala ze je to do 9-10 mesiacov uplne v pohode. Ale ponukam mu hrncek Avent s vodou :wink:
sisa ja si myslim, ze su to zubky, alebo zvyk sa v noci budit na kojenie. To nevadi aj keby sa mu teraz zacali tlacit zubky kazde baby je individualne, niektore pozadu niektore popredu. Muzovej sesternici syn nemal do roka ani 1zub :sweat_smile: a narastli mu vsetky pekne poporiadku. A niektore babetka sa narodia uz zo zubom :grinning:
15. sep 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze to byt, ze idu zubky, ale nemoze to byt aj tym, ze si skusala uz prikrmy??Neviem, ale s cim si zacala s prikrmami?
15. sep 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klasika zemiak, mrkva, pridala som brokoli, a maso, maso zatial len raz, ale cez dens s tym nemala ziadny problem- zeby sa to prejavilo tak v noci?a neviete ako je to so zubami? kazde dalsie ( kedze uz ma prve 2) sa prejavuju tak isto?alebo uz potrebuju kratsiu dobu na vyrazenie?
15. sep 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, neviem Sisa, ale ci to nahodou nebude tym, co sa tyka stravy, ze davas tolko toho.Mam na mysli, zelenina, ovocie a teraz uz aj maso zavadzas,hm :unamused: ....a jej trav.sustava mozno este neni na tolke mnozstvo pripravena. :wink:

Co sa tyka zubkov, tak nam pokial sa prerezali prve zubky, tak sme mali predtym 2 tyzdne hnacky, sople, zachripnutie, kasel....a naraz to utalo a zubky vykukli :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
15. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka- asi hej, ale vravim ja prikrnujem len tyzden a na vyzivky bola zvyknuta, to som skusala predtym..ale mozno mas pravdu, tak uvidim...a maso mala zatial len raz a to vsekto ostatne uz mala zemiaky a mrkvu, ale mozno je toho aj tak dost..dnes uz nedam nic a uvidime zajtra:slight_smile: a potom budem vediet ze su to zuby..ona uz 2 zuby ma..ako je to s inymi? idu rychlejsie??
15. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u kazdeho dietata je to individualne.Tazko povedat ci idu rychlejsie, alebo nie.Pri Timke som ani nevedela, ze jej zubky vobec idu-znasala to super, bez problemov.Kdezto pri Neli, tak o kazdom zube vieme, bud hnacka, sopla, zachripnutie, nadmerne slinenie, nechutenstvo, mrzutost...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My budeme mat 16 mesiacov amamae uz 12 zubkov, malo?...vela???tazko povedat :wink: :slight_smile:
15. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, nam prve 2 zuby vysli bez toho, aby sme o nich vedeli, 3. zub, hnackovala 2 tyzdne a teraz jej ide 4. zub, ten sa tlaci asi 5 dni, z toho posledne 2 ma hnacky, takze nie, tie dalsie zuby nejdu rychlejsie... :pensive:
15. sep 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule diky, tak len dufam,ze to nebude 6 tyzdnov ako pri prvych 2 zuboch.. :astonished:
15. sep 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa,nepotesim ta,ale u nas boli tie prve zubky relativna pohoda,potom sme mali asi tak od roka 5 krusnych mesiacov,kedy stale nejaky ten zub liezol.treba vydrzat :confounded:
15. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK:slight_smile:a ktore su 3 . a 4 zuby? tie horne? alebo je to zase individualne?
15. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase je to individualne.Nakolko stolicky by mali vraj vyjst na 2 roky, ale my uz mame vsetke :wink:
15. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka- ale spravidla su to horne nie?ako to bolo u vas?kedy a ake?
15. sep 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, Sisa.Presne, ako to bolo uz u nas si nepamatam, ale jedno urcite iste je, ze sme to mali a mame rozhadzane :grinning: :wink:
15. sep 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka, diky:slight_smile: tak som zvedava aky "strih" budeme mat my :sunglasses:
15. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok