Môže mesačné bábätko používať inhalátor?

1991michaela1991
15. mar 2022

Ahojte, mozu prosim inhalatory pouzivat aj mesacne babatka? Ak ano, viete prosim poradit nejaky, ktory je vhodny aj pre tak male babatko, aj dospeleho? Najlepsie od omronu. A co moze tak male babatko inhalovat, aj Vincentku? Dakujem vopred za rady🙂

kacena4
15. mar 2022

my sme inhalovali aj lieky stroj bol id omrikonu cislo uz neviem ale mal nadstavec pre male deti

janinah
15. mar 2022

Nie bez ordinácie pediatra

kkovacovak
15. mar 2022

@1991michaela1991 moja malá mala covid asi v dvoch mesiacoch a dávala som ju inhalovať. Máme omron s detským nadstavcom a dávala som doň vincentku. Vydržala pri tom pár minút a nedávala som jej to úplne k tváričke. Dávala by som ju inhalovať aj keby mala len jeden mesiac. Dávaj jej to ale ďalej od tváre. Viem že teta to robila tak že dala svoju malú do kočíka, zavrela strechu čo najviac to šlo a pustila jej tam paru. Neinhalovala teda priamo ale v tom uzavretom priestore sa predsalen ten vzduch držal.

1991michaela1991
autor
16. mar 2022

dakujem velmi pekne, aj my mame kovid, uz vyse tyzdna ma drobcek hlieny, pomohlo to prosim babatku?

kkovacovak
16. mar 2022

@1991michaela1991 ťažko povedať čo pomohlo lebo musela brať aj antibiotika kvôli silnému kašlu. Ale na lepšie dýchanie to pomáha určite. Všeobecne vlhký vzduch je počas choroby dobrý

aaalenkak
29. sep 2022

@1991michaela1991 ja som davala, ked mali chalani mesiac - dva cez ten naustok co sa pouziva a iba som prikladala k nostekom a ustockam. Mame taky maly prenosný takze super to bolo