Môže to byť od kliešťa?

hatsepset
10. jún 2018

ahojte syn mal pri pazuche cerveny flak, vyzeralo to na maly ekzem, no teraz vidno malinku chrasticku a okolo cervenu "hranicu" neboli ho nesvrbi, kliesta sme urcite nenasli prisateho :( na pohotovost nejdem, pos!u ma za obvodnym, tam zajtra skocim isto.Ja len ze ci nahodou niekto neviete

rohypnol1
10. jún 2018

@hatsepset ano, toto je ukazkovy flak od kliesta, pripadne infikovaneho komara. Daju antibiotika urcite. Nemuseli ste najst prisateho kliesta, mohol odpadnut bez pozornosti.

hatsepset
autor
10. jún 2018

@rohypnol1 hmm, cize k obvodnemu staci ist ako som spravne predpokladala...ci ist na pohotovost?

lindusss2016
10. jún 2018

@hatsepset k obvodnemu, na pohotovosti by vam aj tak nerobili test na borelku

luliu
10. jún 2018

@hatsepset vyzerá to na boreliozu. Na pohotovosť nemá význam ísť, až zajtra k obvodnej.

janinah
10. jún 2018

určite zajtra pediater resp. aj infekčné

janinah
10. jún 2018

popozeraj,či to nemá aj inde

veronnica080
11. jún 2018

@hatsepset celého ho prezri a jednoznačne choď k doktorovi. S takýmito vecami sa neoplatí čakať!

janage
12. jún 2018

@hatsepset ahoj moja mala kliesta aj flak ale plny. Pediater nam dal antib. a ant. mast na potieranie krv sa berie po 6 tyzdnoch, co u nas bude tak o tyzden.

hatsepset
autor
12. jún 2018

mal len tam a boli sme na infekcnom, dali nam atb, ze ukazkovy kliest...ak sz to zhorsi mame hned prist ak nezmizne tak po dobrati atb hned...a potom na krv, ze teraz zbytocne, lebo aj tak najskor o dva tri tyzdne od ustipnutia sa brela prejavi