Môžeme isť s bábätkom na verejné kúpaliská?

nasta197
5. júl 2011

píšte

vulka
5. júl 2011

Podľa mňa to závisí od veku a hygienickej úrovne kúpaliska. Ale keďže sa pýtaš na bábätko, tak predpokladám, že ide o fakt malé dieťa. Osobne by som nešla ani omylom.

sisaha
5. júl 2011

ja by som len dodala, ze pokial to babatko nechces kupat vo vode, kde si macaju nohy aj dospeli, tak ok... v kociku pod stromom moze spinkat a dospelí sa mozu slnit a kúpať... ja osobne vsak radsej preferujem more, alebo prirodne kupaliska..

elina313
5. júl 2011

jooooooj tvoj Radimko je ešte maličký, ja by som nešla ...

babareno
5. júl 2011

Asi by som radsej tiez tie prirodne kupaliska, ale myslim ze na kvalitnych kupaliskach byvaju aj bazeny pre najmensie decka, tak mozno este tam.....mas vacsiu istotu, ze voda je cistejsia 😝

evickapooh
5. júl 2011

na verejne kupalisko rozhodne nie! ani tam kde je bazen zvlast pre deticky lebo je este malicky kto by ho tam strazil ked dospeli nemozu do bazena?zas ak mozu tam aj dospeli tak to nie je vyhradne len pre deti...

karinnka
5. júl 2011

V ziadnom pripade by som nebola tak s malym dietatom vystavena na slnku a to nevravim o hygiene kupaliska. 😉

siusinocka
5. júl 2011

ja by som to neriskovala. nikdy nevieš kto sa tam okúpal. my sme chodili na plávanie bábätiek a tiež som mala dosť veľkú obavu. ja som deckám napúšťala bazenik vedľa paneláku - ale mali sme len taký malý panelák na okraji mesta.. neviem kde bývaš ty, ale možno aj lavor na balkone by stačil - ale to si asi neoddychneš ty...

jerryjanka
5. júl 2011

vziať so sebou áno, ale do tieňa a nekupať vo vode - ak chceš plávať s malým tak jedine babyplávanie, tam je hygiena vody kontrolovaná.
ja planujem vziať malu a so sebou nafukovaci bazenik na ovlaženie.

lucia831
6. júl 2011

Ahoj, ja by som nesla. Najskor od 1 roku a to tiez by som poriadne pouvazovala.

saxana123
6. júl 2011

ahoj, my sme chodili aj min.rok keď mal krpec okolo pol roka, čvachtal sa na kraji bazéna pri schodoch a tiež aj vo svojom maličkom nafukovacom bazéne a chodíme aj tento rok, ovšem sa držím zásady že po okúpaní v bazéne treba osprchovať, zmyť bazénovú vodu a nedovoliť ju piť samozrejme 😉 krpcovi nikdy nič nebolo a tiež si myslím že sa to priveľmi dramatizuje 😎 myslím že skôr nahrabe nejaké bacily v tých teplých bazénoch aj trebárs na tom baby plávaní, osobne poznám zopár prípadov, ktoré si odtiaľ odniesli kadečo nepekné 🙄 Ono, až tak prísne sa to zasa nekontroluje ako si mamičky myslia. Takže, všetko treba s rozumom, nič nepreháňať a dodržiavať základy hygieny 🙂 To je môj názor.