Môžu sa prejavovať zúbky zvracaním?

bubla30
21. mar 2013

ahojte, som dost zufala, zajtra ideme k dr., ale rada by som poznala vas nazor- skusenosti. maly mi vcera po kojeni zvracal takym oblukom, ze konecna. nikdy pred tym to neurobil. cez den bol v pohode, len trochu mrzuty, a dnes vecer ta ista situacia. nakojila som ho, posadil sa, akoby sa dusil a znovu ho naplo a sups von. sopliky mu nevidno, dyycha cisto, len si sem tam sucha nostek a sem tam kychne, ale to ako vzdy...este sa mi zda, ze cez den akoby ho niekedy napinalo alebo mu islo hore jedlo, grgne alebo len tak viackrat prehlta. baby, prosim, moze to suvisiet so zubkami alebo co to moze byt? reflux verim, ze teraz nenabehne...

cerez
21. mar 2013

Myslím si, že so zúbkami to nemá nič spoločné. Skôr či nejde o nejakú virózu alebo sa niečo rozbieha.

matozazzo
21. mar 2013

Taku reakciu na zubky som este nepocula, bud reflux, nieco na neho lezie alebo nezacala si s prikrmami? Mne tak reagovala dcerka,ked som jej dala kasu... :( alebo ked sa najedla a hned som ju nakojila, bolo jej tazko..

nadula01
21. mar 2013

mne tak mala zvracala,ked som jej dala kasu..tiez si nemyslim ,ze su to zuby ,skor nejaka viroza :(

bubla30
autor
21. mar 2013

baby, neprikrmujem zatial. to by ale asi bola divna viroza, keby grcol len raz a vzdy vecer, nie? cez den papa a je ok...

ivka_666
21. mar 2013

@bubla30 ahoj mne malá tiež grckala keď jej rástli zúbky a viac doktorov mi potvrdilo, že niektoré detičky môžu grckať keď im idú zúbky. Potom jej vykukli dva a bol zase pokoj 🙂

bubla30
autor
22. mar 2013

@ivka_666 dakujem!verim, ze to budeme mat aj my z toho---

terry33
22. mar 2013

mohol by to byt aj reflux....nasa tiez zo zaciatku takmer vobec nezvrackala a zrazu to zacalo asi v styroch mesiacoch z nicoho nic, i ked on je uz dost velky, asi by sa to prejavilo skor