Na kiahne čakáme 17 dní. Dostane ich ešte dcérka?

perlivka
11. dec 2012

Vyšli jej na 17 den ale iba 10 kiahni tak nie som si celkom istá ci su to kiahne...nemla ani horucku a vyzera v poriadku...bola pri dietati co malo kiahne takze ich ocakavame☹

sonazitnanova
11. dec 2012

inkubacna doba je 21dni ale ak uz jej vysli aj ked malo tak uz ich mala a uz ich viac nedostane ,horucku nemusi mat,kiahne su take ako vodnate pupaciky ktore sa potom vysusia.

jania023
12. dec 2012

Ahoj aj moja mala mala iba zo 10 kiahni a zoadnu teplotu..deticky su uz ockovane proti kiahniam a potom amju len take slebe formy..ale kazdopadne ich ma uz za sebou lebo kiahne vychadzaju narazovo cca asi kazde 4-8hod vela naraz a po 3-4dni uz niesu nakazy schopne pre ine deticky..ja som dostala kiahne 2x raz ako mala a traz pred 2 rokmi z mojou malou..ona mala zo 10 pipakov zato ja som bola ako muchotravka cela vysypana 😀

vierka0
12. dec 2012

Moj synovec prekonal kiahne asi troma pupacikmi 🙂 chcem tym povedat, ze na mnozstve nezalezi 🙂

chovancova27
12. dec 2012

môj malý mal kiahne tak, že večer 37,2°, vnoci 39,7°, začal sa vnoci vysypovať, vvýsyp trval asi 3 dni, potom kiahne zoschli, opadli, a bolo vybavené... keby nebol ekzematik, má ich asi 5, takto ich mal hl. na tých ekzémových oslabených partiách a na zdravej pokožke mal asi 3 kiahne...

cmulinko
12. dec 2012

myslim si,ze mate doocakavane....mozes si vydychnut a tesit sa,ze ste to zvladli iba s 10 kiahnami 😉