Nádcha u 18 mesačnej dcérky trvá už týždeň

Ahojte maminky,
moja dcérka má 18 mesiacov a už vyše týždňa má vodnatý až hlienový výtok z nosa. Teplotu mala tak 37,2 maximálne hneď v prvý deň, potom nič...žiaden kašeľ, nič. Myslíte si, že je nutné ísť k lekárke? Až na ten soplík jej nič nie je, papá, pije, nie je malátna ani unavená, nič. A ešte sa spýtam, máte tip na nejaký vitamín C pre takto staré detičky?

ĎAKUJEM 🙂
andynika
28. okt 2013
a
@syrik ahoj pokial nemala teploty v ine dni ako ten prvy a nieje ani placliva tak nemusis ist iba ak by nahodou mala husty soplik ktory by nevedela dostatocne vysmrkat pan.dr nam davala take kvapky na uvolnenie ale podla toho co pises mala je len nachladnuta a vytamin c pomarance a grep alebo kvapky v lekarni cecko
syrikautor
28. okt 2013
No moja ešte smrkať nevie, tak odsávam 🙂 a andynika - myslíš, že do kolektívu by som radšej nemala?
emkab
28. okt 2013
@andynika ak myslis kvapky na zriedenie hlienov a lepsie vytekanie, tak netreba ist k Dr., da sa aj Sinupret a kupuje sa bez predpisu (na bylinnej baze, takze aj take male dietetko moze)..

@syrik k lekarke by som nesla, ak nema ine problemy, lebo este chytite nieco v cakarni :-| Mozno zavolaj Dr., lebo ak su sopliky zafarbene, tak tam bude nejaky zapal a moze vym spravit vyter a dat napr. Pamycon na zlikvidovanie (neviem, ci poznas, to su ATB kvapky do nosteka). Syn teraz tiez nemal ine problemy a nevedeli sme sa zbavit stafylokoka, co s azistilo az z vyteru...
syrikautor
28. okt 2013
@emkab Sinupret? Ďakujem za tip 🙂 Presne toho sa bojím, že akurát tak v čakárni drapne niečo horšie. Pamycon sme mali už raz. Má tie hlieny bezfarebné stále, sem tam trošku ale ozaj trošku do žlta. Väčšinou priesvitné.
emkab
28. okt 2013
@syrik Teraz je take pocasie, hlavne treba odsavat, aby sa to nedostalo do usiek. Nam Sinupret pomaha vzdy, treba len vyskusat 🙂
syrikautor
28. okt 2013
@emkab Ďakujem 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli