Náušnice a šírenie infekcie do tela u dievčat

luy
20. jún 2013

Chcem sa opýtať ,stretol sa už niekto s infekciou / na ušku v mieste prepichnutia lalôčika/ ,ktorú nebolo vidno,teda,že ucho nezačervenalo a hnis išiel z dierok len sporadicky,ale telesná teplota dieťata bola neustále vyššia?V odbornej literatúre sa náušnica považuje za piercing.Našla som aj toto k tomu ....Môžete mať v ranke infekciu a po vybraní vám tak zarastie len koža, nie tkanivo vnútri. Hnis a iné produkty infekcie sa nebudú môcť dostať na povrch kože a budú sa šíriť do okolia.Hľadám niekoho,kto má s piercingom takúto skúsenosť,a hlavne či sa už niekto s takým niečím stretol.Ďakujem.

luy
autor
22. jún 2013

@evabb35 prestrelené v prestížnom salóne mala,po mnohých referenciách a troch návštevách kde som to konzultovala,nastrlené bez komplikácii,neskôr sme dali 24 kerát zlato,bežne sa nepredáva ,ale zohnali sme,problém nastal ked sme náušnice vybrali,lebo si ich trhala vonku
@cikyta

cikyta
22. jún 2013

@luy Ked som bola menšia, nosila som dlho najprv striebro, potom také obyčajky.............no ako vravím, prišla puberta a začala som špekulovať a okrem už spomínaného prepichnutia som si v tých dobrých dierkach menila náušnice.....vždy ine a tak som si dierky ako keby rozdráždila. Boleli, zapalovali sa. A nadobudla som presvedčenie, že som "zostala" alergická na všetky "plechy" a môžem už len zlato. Dala som si tam zlate a pomaly doliečila. Odvtedy už žiadne experimenty a naťahovanie uší inými náušnicami. (Kým som si ich nevšímala, bolo to OK. No ked som si ich vyberala a nahadzovala vždy iné...vtedy prišli problémy....ale bez horučok)
Myslím, že si ich tvoja malá iba podráždila tým naťahovaním....