Náušnička v uchu

1. okt 2023

Ahojte. Takmer ročnej dcérke sme dávali pred 2 týždňami nastrelit náušničky. Všetko ok, bez zápalu, dierky má zahojené. Teraz máme čakať, a po mesiaci + jej vraj môžeme preložiť zlaté. Všimla som si však, že keďže ide o napichovacie náušničky, jedna jej za uchom tlačí až tak, že ňou má za uchom poškriabané. Dá sa niečim to zapichovanie upraviť, aby to netlačilo ? Nevyzerá, že ju to boli, je to len maličké, ale aj tak nechcem, aby jej to spôsobilo možno nejaký problém. Ďakujem

dadka128
1. okt 2023

Čím skôr vymeniť, síce mojej malej sa hneď dali normálne naušničky, ale keď bola väčšia a jednu stratila som jej kupila take tie napichovačky a mala to otlačene a bolelo ju to... to iste viem podľa seba...
Cim skor jej to vymente

autor
1. okt 2023

@dadka128 problém je, že v zlatníctve mi povedali, že musím čakať aspoň mesiac,aby sa jej tam nezaviedla infekcia... zatiaľ mi napadlo to miesto kde to náušnička dráždi prelepit 2 vrstvami leukoplastu, tým pádom, by jej to aspoň nemalo odierat a uvidím, aké to bude do rána

autor
1. okt 2023

@dadka128 ale ďakujem veľmi pekne za radu,csnad niečo nezanedbam

vulka
1. okt 2023

Kúštik lekoplastu by nepomohol?

dadka128
1. okt 2023

Alebo prelepiť leukoplasom to je tiez dobrý napad

kitycat
1. okt 2023

Nie, nelep leukoplast, moze ho odlupnut, ani nevies ako a dat do ust.

Skusenost u mna s leukoplastom po odbere krvi z prstu ...prvomatka🙈

Nemate v okoli piercingove studio? Mne raz dali taku sroubovaciu silikonovu tycku a na to nausnicu nasadit, aj mna molelu tieto "tycky" ked som dlho lezala na jednej strane

svadobcanka7
1. okt 2023

Mne v nemocnici poradili-na jeden den nechaj v liehu namočené zlate nausnicky a potom na druhý den jej ich už vymen, nemalo by sa zapáliť nič. A ak by náhodou-je na to Framykoin masticka,a prejdes uško.

simca06022011
1. okt 2023

Prepichli nám uši a hneď dostala riadne zlaté zatváranie náušnice zo zlatníctva... aká infekcia? Namočené sme ich mali. Liehu chvíľu, a hneď išli do ucha. Ja som nich týždeň dva otacala, prebehla liehom sa mi zdá ako dezinfekciu a žiadny problém nebol.

autor
2. okt 2023

@simca06022011 prepichnutie je iné ako prestrelenie

simca06022011
2. okt 2023

A v čom? Rovnako sa dá do dierky náušnica;)

slavomira236
2. okt 2023

Daj do lihu zlate a dak jej ich