Naušničky s chirurgickej ocele - Trenčín a okolie

horva950
8. júl 2023

Ahojte chcem sa opýtať som si istá že by som chcela dávať peepichnúť/ nastreliť naušničky po prvom očkovaní. A otázka znie kde v Trenčíne to robia hlavne odborníci a čo najviac sterilne a aké naušničky dávajú. Totižto ja mám problém s nejakými šmejdami a obavám sa či nebude mať aj naša malá jediné čo mi sedí je chirurgická oceľ. Neviem možno ani iné ako chirurgickú oceľ nedávajú. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

vikusjk
8. júl 2023

@horva950 pozistuj si u pediatrov, robia to sestricky v ambulancii. V okoli TN ti neporadim, ale mojej to robila priamo sestricka a teda som nemala podobne obavy ako mas z hygieny atd.

slavomira236
8. júl 2023

@horva950 mojej prepichovali na novorodeneckom a zlate dme davali

vikusjk
8. júl 2023

@slavomira236 autorka ale nechce prepichovat, chce dat nastrelit a nastreluju sa nausnice z chirurgickej ocele

bebekeksy
8. júl 2023

My sme davali v PB v Q-case (teraz Vlakai sa mi zda) mastrelenie robi priamo majitel, treba si zavolat dopredu ci tam bude. Na vyber mali asi 10 roznych nausniciek. My sme vzali z chir. Oceli s kamienkom a mala ich skoro do 3 rokov.

tbd
8. júl 2023

@horva950 na Juhu to robí pani v obchode GePro. Dávala som prvej dcére nastrelovat, pôjdem tento mesiac aj druhej dať. Náušničky sú z chirurgickej ocele, pozlatene. Vyberies si aké chces.

horva950
autor
8. júl 2023

@tbd môžem sa opýtať koľko mesiacov má vaša dcérka ?

tbd
8. júl 2023

@horva950 4,5m. Pani nastreluje po prvom očkovaní.