Nehojace sa kiahne

naty_s
8. nov 2016

Ahoj, prosim o radu. Dcerka ma uz vyse 7 dni kiahne - klasika, po celom tele. Vsetky su uz v roznych stadiach hojenia. Az na chodidla. Kiahne na chodidlach a medzi prstami na nohach vyzeraju uplne rovnako ako pred tyzdnom, ziadna zmena. Skusam vsetko - kupel v repiku, tekuty puder, penu pox clin a aj nic. Bez zmeny. Mate s tym niektora skusenost? Pozerala som aj ine prispevky ku kiahnam, ale na nic podobne som nenatrafila. Vopred vdaka za rady 🙂 🙄

pribinak
8. nov 2016

Skus kúpeľ v hypermangane, výborne to vysušuje

naty_s
autor
8. nov 2016

@pribinak ten hypermangan dostanem v lekarni?dakujem

pribinak
8. nov 2016

Ano, bezne ho kúpis v lekarni. Su to take silno fialove piliny, ktore nasypes do teplej vody
Netreba vela

naty_s
autor
8. nov 2016

@pribinak vyskusam. Este raz vdaka

hivanik
8. nov 2016

@naty_s nam lekarka odporucala natierat alpou, puder nam nerobil dobre mokvalo to. Alpa pekne susila.

katarinava
8. nov 2016

aj my sme mali rovnaký problém pri synovi na nožičkách. Vysušili lsme až veľmi intenzívnym používaním hypermangánu.

danusskaaa
8. nov 2016

@naty_s nám tie kiahne po tom pudry (tonno či ako sa to volalo) strašne mokvali. Vykúpali a močila som v hypermangane a za týždeň bolo dobre. Z nôh to avšak úplne zmizlo až za mesiac, lebo oni sa síce zahojili ale boli tam dlho také bodky. Vraj to je ok keďže tam sa to viac šúcha ako inde...

naty_s
autor
8. nov 2016

Zajtra vyskusam. Skocim hned do lekarne a zajtra malu okupem 😀

jankatusik
8. nov 2016

Ahoj ja som pred dvomi mesiacmi prekonala kiahne A skúšala som asi všetko hypermanganovy kúpeľ mystický pudre A svrbelo to nenormálne nič mi nepomáhalo A potom som vyskúšala Alpu S bylinkami A to bolo super veľmi rýchlo my presusilo tie pľuzgiere A hlavne prestalo svrbiet A samozrejme aj deťom pomohlo

naty_s
autor
8. nov 2016

@jankatusik skusim kupit aj alpu. Nieco uz musi zabrat. Dcera sa na svrbenie vobec nestazuje. Boojim sa len toho, ze sa jej tie nezahojene kiahne zapalia

manifika
8. nov 2016

Urcite hypermangan. My sme si tym presli vo februari s oboma detiskami ☺ puder som nedavala vobec. Iba kupel v hypermangane. Len pozor,lebo vysusuje. Ked je uz telicko ok,tak daj len tie nozicky. Drzim palec!

silvid
8. nov 2016

@naty_s svedske kvapky maria treben, urychluju hojenie a nezostavaju jazvy, resp. aj ked zostanu potieranim tymi kvapkami sa minimalizuju resp. aj zmiznu

divozienka26
8. nov 2016

@naty_s nedavas nurofen alebo nieco na baze ibuprofenu? Aj to moze byt dovod. Moze sa lieky len na baze paracetamolu. A este skusila si natierat Tanno-hermal?

naty_s
autor
8. nov 2016

@divozienka26 jedine imunoglucan, inak nic. Ten tanno hermal nepoznam, idem googlit😀

hettinka
8. nov 2016

@naty_s žiadny puder, pokiaľ sa jej to nehojí, pod púdrom to len mokvá a ostávajú jazvy
mne sa zdal úplne najlepší ten hypermangán, kúpiš v lekárni prášok a do vody rozrobiť, aby bol len slabo ružový roztok (na špičku noža stačí) a omývať kiahne, ja som syna v tom normálne vo vani krátko okúpala, jemne osušila a nenatierala už ničím.

monilik
8. nov 2016

@naty_s susit s lekarskym liehom a priedusne ponozticky davat aby to dychalo a nepotili sa nôžky.nam sa tak zle hojilo pod plienkou ☹

sorciera24
8. nov 2016

@naty_s tea tree olejcek, vysusui akrsne ich stiahne.....overene aj u dospelych s kiahnami

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
naty_s
autor
9. nov 2016

Dakujem za rady baby, ste skvele🙂 Zacala som dnes s tym hypermanganom. Malej sa to paci, ruzova je "jej" farba🙂 Ak nezaberie, o par dni skusim dalsie veci.