Nevýbavné emisie u novorodenca

bambina1011
30. máj 2022

Viete mi poradiť, kam mám volať, ak sme boli odporučený na vyšetrenie na ORL na Kramáre. To je ktorá prosím nemocnica? a Viete mi napísať ako prebieha vyšetrenie, lebo našu nenamerali v mieste bydliska lebo bola 2x nekľudná a poslali ma s výmenným lístkom preč.
Ďakujem pekne.

riskoh
30. máj 2022

NUDCh,vyhladajte si t.c.- orl- tam povedia a nasmeruju kam mate volat a objednat sa,najlepsie je ak dietatko spinka,je tam velmi mili personal,vysetrenie nie je vobec dlhe ak je dietatko kludne,davaju sa elektrody na hlavicku okolo uska,nie je to bolestive....

pribinak
30. máj 2022

@bambina1011 ktorá nemocnica? Však detská nemocnica na Kramároch. Po novom Národný ústav detských chorôb

bambina1011
autor
30. máj 2022

@riskoh ďakujem, nevieš mi prosím povedať, ak bude dieťa nekľudné, či sa bude vyšetrenie musieť opakovať a prísť až keď bude v kľude, čo sa malých deťoch asi načasovať nedá.

riskoh
30. máj 2022

@bambina1011 mne dieta plakalo,yeda som ho opakovane uspavala asi 4 krat,no zakazdym,ked davali elektrody ho zobudili,ale boli velmi mili,takze cakali ,kym uspim a opakovali niekolkokrat vysetrenie az kym sa mepodarilo

bambina1011
autor
30. máj 2022

@riskoh v ten den opakovali alebo v iny termin, pokial sa nepodarilo? prepáč, tomu som neporozumela.

bambina1011
autor
30. máj 2022

@riskoh ešte ma napadla otázka, koľko mala týždňov, keď bábo vyšetrovali?

riskoh
30. máj 2022

@bambina1011 v ten den opakovali,aby sme nemuseli prist opakovane,kedze nie sme z Ba,maly mal 3 mesiace a 6 mesiacov ,ked opakovali vysetrenie

eva233
30. máj 2022

Ak pre teba nie je ďaleko Ružomberok choďte tam. Ten doktor ktorý tam robí na ORL.je super. Takého pokojného doktora a zároveň od odbornika len tak nestretnes. Prvýkrát sme boli keď mal malý 6m podarilo sa jedno ucho úplne a druhé nie úplne. Najlepšie je tak aby dieťa bolo fakt unavené a riadne zaspalo ono keď dobre spí tak všetko sa dá spraviť do 2-3 minút. Pretože ak nespí respektíve nie je v kľude a "rozpráva" tak sa to vyšetriť nedá.... Potom sme boli keď mal rok a vyšetril to druhé ucho a pre istotu ešte raz aj to prvé. Ked mal syn 2r bolo sme na kontrolu a už nespal. Skúsili sme to s rozprávkou na mobile 🙈..... Syna. Sme už pripravovali na to, že dostane slúchadlá a ujo mu bude púšťať a proste také tie detské oblbovaky aké to bude super..... Naše neposedne dieťa zrazu spolupracovalo na 200% 🤷‍♀️🤣 a hotoví sme boli do 10 minút..... Takže prajem veľa nervov a fakt odporúčam Ružomberok ORL💪👍😉

mijunik
31. máj 2022

@bambina1011 ja síce neviem, o aké vyšetrenie sa jedná, ale keď ORL, tak predpokladám, že vyšetrenie sluchu. Keď to robili dcérke, tak ju to vyrušovalo, takže bola nekľudná no a tak som si ju priložila a začala som ju kojiť, ona bola v kľude a v pohode ju vyšetrili. Vôbec to pre personál nebol problém, takže aj toto je jedno z riešení. 🍀🙂

ankare
31. máj 2022

@mijunik mne tiez napadlo, že dieťatko treba dojčiť.

bambina1011
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz