Niečo na imunitu pre syna, ktorý má 4 roky a 8 mesiacov

kamca495
19. okt 2021

Baby dávate vašim deťom niečo na imunitu môj starší syn ma 4 roky a osem mesiacov chcela by som mu niečo dať na imunitu lebo v takomto obdoby je moc náchylní a nechcem aby aj dcérka ochorela 🙄

peto2211
19. okt 2021

@kamca495 ja dávam mojej dcére víta activ a colostrum od LR

dagmara17
19. okt 2021

Tieto kvapky musíme mať doma, odkedy ich Klaudike dávam tak nemali sme problémy 🙂

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela789
19. okt 2021

Ja dávam synovi deVit sprej s vitamínom D a, klop klop klop, zatiaľ sme zdraví

uhnakova
19. okt 2021

mojim detom pomahaju pripravky s hlivou, reps. s betaglukanmi, treba ich jest dlhodobo. Je vela znaciek, mozes si vybrat formu, ktora bude vyhovovat tojmu dietatu. Moji su uz velki, takze zvladaju prehltat tobolky, davam im Imunix. K tomu vysoke davky vit. C (500 mg denne). Neboli chori uz niekolko mesiacov, naposledy mali nejaku horsiu nadchu minulu jesen.

vikinka292
19. okt 2021

Colostrum 👌

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagmara17
21. okt 2021

@lubka261 Asi rok mala, keď som jej to začala dávať, je to céčko, takže dozaista to neuškodí, môže len pomôcť. Chodí, jasné a zvláda to teda s prehľadom, som sa akurát minule s pani učiteľkou bavila a hovorila, že niektoré detičky, že prídu do škôlky na dva dni a potom sú zase doma choré, tak ja som taká rada, že u nás to neplatí.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagmara17
22. okt 2021

@lubka261 Vyskúšaj, držím palce aby bol zdravý 🙂 Nám to céčko pomáha, robí to divy, dôležitá je pravidelnosť a teda hlavne aj pobyt vonku za každého počasie urobí svoje 😉

zuzika19
24. okt 2021

@kamca495 u nas zabera probio od jednej ceskej firmy