Od septembra sú už 4x choré deti

petuska7792
3. nov 2022

Ahojte, ja už fakt som z toho sama neviem či smutná, naštvaná alebo čo vlastne ale hnevá ma to... presťahovali sme sa a deti /4,6/ od Septembra začali novú školu/škôlku . . A o od kedy začali chodiť do nich tak sú už asi 4x choré, kašel a hlieny ktoré nechceli prestať, potom ruka noha ústa, potom nejaký vírus kde mali 40st horúčky, a teraz zasa majú teploty medzi 38,5-39,5 . . nič iné . . dokonca sme to chytili aj s manželom a máme teploty aj my . . neprejde týždeň čo niečo neprinesú domov . . ako sa môžeme voči tomu brániť? Užívajú probiotiká /na striedačku nie tie isté/, vitamín D, multivitamín. Jedia všetko a veľa ani pri chorobách nemajú problém s jedlom. Do škôlky chodili aj predtým obaja spolu 2 roky a chorý boli za ten čas 1x . . . . a je to fakt náročné mať doma choré deti každú chvíľu, starať sa o ne v noci sa budiť aspon 20x a do toho cez pracovať a mať doma deti . .

nikha2809
3. nov 2022

Pripájam sa do klubu.Adenovirus, potom teploty, sopel, kašeľ, potom črevná chrípka, teraz sú deti zas doma kašeľ, sopel...mňa už ide šľak trafiť.Dcera nastúpila do školy, je to dosť všetko dobiehat doma, minulý rok okrem bezpriznakoveho kovidu nebola chorá ani raz...

bublinka1426
3. nov 2022

@petuska7792 len jej spoluziakov. inac ta istra trieda len nove deti.

mimer
3. nov 2022

Odporucam na YT podcast Liptovcast je tam nova epizoda s doktorkou a vsetko je tam krasne vysvetlene 🙂

petuska7792
autor
4. nov 2022

@petamada ja tiez tomu nechapem podla mna tie ruska co sme nosili tak zabranovali sireniu aj obycajnych bakterii a tvoreniu imunity... deti sice nenosili ale vssetci naookolo ano ....

petuska7792
autor
4. nov 2022

@nikha2809 moje deti ani covid nechytili ked sme ho mali doma aj ja aj muz v rozdielnom case :D som rada ze v tom niesom sama aj ked ma mrzi ze aj vy mate takuto skusenost lebo fakt je to uplne na nervy vkuse tie choroby clovek je z otho maximalne zniceny hlavne ak mu nema absolutne kto pomoct s detmi ..

petuska7792
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska7792
autor
4. nov 2022

@mimer dakujem uz som si to cele vypocula prijemne pocuvanie, ale pravdu povediac mozno niekomu pomoze ale ja vsetko z toho co hovori som vedela dokonca aj som zila v UK 6 rokov cize uplne suhlasim s tym co hovori ze ludia nevedia zakladne veci a nechcu brat zodpovednost tak idu s banalitami k lekarom nie len co sa pediatrie tyka 🙂

katulienkax
13. nov 2022

@petra735 dieta je nakzlive uz 2 dni pred nastupom priznakov, takze s tym moc nenarobis

petuska7792
autor
15. nov 2022

Zasa su chore deti … hovorim kazdy druhy tyzden aj castejsie….ale vsade kde ideme pocujem ako kazdy kasle a soplí…