Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odčervujete deti?

sesilia
7. apr 2015

Odčervujete deti? Ak ano, akym liekom, ako často? dakujem

bluff
7. apr 2015

😀 co su deti psi? Daj im cesnak a mas ich odcervene.

danielle8
8. apr 2015

ano raz za rok mi doktorka predpise nejaky sirup . je to taka mala biela flasticka . vypiju to a na rok maju pokoj so vsetkymi brusnymi parazitmi 🙂

sam2
8. apr 2015

@bluff presne to bola moja prva myslienka, ked som si precitala nazov diskusie 😀

danielle8
8. apr 2015

@sam2
@bluff budte rady ze ste to nezazili , moja neter si tym presla a je to bolest....

tina1988
8. apr 2015

Na poslednej poradni nam dal doktor tabletky. Syn ma rok a vsade uz beha tak ze to mame dat ako prevenciu proti parazitom 🙂 dali sme.

jama16
8. apr 2015

@danielle8 suhlasim.kto nezazil nevie.ja som sa pred nedavnom musela pozerat ako dcera stym trpy a nevedeli sme jej pomoct inak ako cakat az zaberu tabletky ☹

kiki68
8. apr 2015

ja osobne by som odcervila sem tam, ale este lepsie je spravit koprologiu,teda vzorky stolice odniest do labaku. Aj ked ja osobne by som to asi odniesla na veterinu a dala to znamemu, nech to mrkne. Lebo som sa stretla s tym,ze veterinar nasiel a v labaku zahadne nenasli. Cize staci zozbierat vzorky do nejakych sterilnych kelimkov z 3 dni stolice a dat to mrknut niekomu co vie co hladat. Nemusite zatazovat detsky organizmus ani svoj organizmus nejakymi preparatmi. Ked chcete vediet,tak ten biely sirup sa vyuziva aj u psov, len to ma iny nazov a je to dost ucinne. Povedala by som,ze to zlikviduje vsetko co moze. Ale pozor lebo je to invazivne ci u decka ci u psa a moze to na 3 dni rozhodit travenie trosku alebo sa moze dieta citit blbo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli