Odporučte presný bezkontaktný teplomer.

sabina_00
2. mar 2020

Dobrý večer maminky. Môžte mi poradiť bezkontaktný teplomer ktorý meria najpresnejšie? Viem ze židny z tejto kategórie nie je 100% presný no hľadám taky co mi nedá teplotu 39,5 a skutočná teplota je 36,8 🤦‍♀️ chcem ho hlavne na nočné kontrolovanie teploty aby som nemusela malého v noci budiť kvôli rektalnemu teplomeru. Ďakujem

amarilka26
2. mar 2020

Ahoj, my mame tento a sme s nim spokojni 🙂

stanulienkat
2. mar 2020

Skôr to býva naopak, skutočná teplota je 40 stupňov a digitálny bezkontaktný ti odmeria 37. Kup obycajny digitalny.

kittykat22
2. mar 2020

Mam vybornu skusenost s usnym teplomerom Braun ThermoScan 5 Ear Thermometer. Syn trpel na vysoke horucky 3 roky a musela som mu merat teplotu casto aj v noci - a tento bol super. Bezkontaktny meral blbo - vratili sme ho, a vratili nam peniaze, a kupili sme si na zaklade recenzii usny - a uplne super. Odmera do 5 sekund uplne presne

simca06022011
2. mar 2020

Ja som mala značku bauerer ale bohužiaľ uz som ho nezohnala (bol aj mensi, taky šikovný), polovička mi doniesla microlife a to bola hrôza... Nenameral 2x rovnakú teplotu a ked bolo najhoršie - v uchu nič, na čele nič, spankoch nič a dieťa malo vtedy takmer 39 horúčky... Obyčajný digitálny mi je tiež na nič... Do dnes mi ho mala nevie riadne držať a neverím mu. Po chvíľke sa vypne 🤦‍♀️ mam skleneny normálny aj digi a kombinujem. Dúfam že zase zoženiem daaky normálny...

mirka807
2. mar 2020

Máme ako
@amarilka26 a za mňa je super. Podsvietený displej a hlavne vieš merať v noci a keď tak vieš nastaviť aj zapnutie a vypnutie signálu. Za mňa dobrá voľba bol 😉

katrin21
2. mar 2020

Mame tento,je perfektny.. meria presne,ked merias ako pisu v navode- presne v strede cela a 3-5cm is pokozky.
Milujem merat v noci bez zobudenia dietata. Samozrejme aj svieti.

simonah73
2. mar 2020

tiez mame ten Braun do ucha co tu bol uz hore spominany, okrem neho mame aj bezdotykovy microlife, ten modrobiely, ale ten mi odmeral na jedne strane cela inu teplotu ako na druhej.

marrydreamkas
2. mar 2020

a tym usnym sa dobre meria, nevadi to dietatku?dakujem

nikadomi
2. mar 2020

My máme Thermoval Baby a spokojnosť

amarilka26
2. mar 2020

@marrydreamkas mame aj usny a vzdy som maleho v noci zobudila pri merani teploty.