Odsávanie nošteka -finty?

eririka
17. sep 2018

Máte dobré finty na odsávanie ? Riešite to nijak alebo ide sa odsávať !!!???

leonka10
17. sep 2018

@eririka my mame odsavacku na baterky Lanaform. Syn, ked ju vidi,tak sa boji, ale ma aj melodiu. Trosku ho to ukludni. Trva to chvilku...a je dobre. Urcite ho treba poriadne chytit, lebo ma silu za dvoch 😀😊

eririka
autor
17. sep 2018

@leonka10 a v lahu odsávate ?

leonka10
17. sep 2018

@eririka samozrejme. Polozim si ho, ako pri kojeni. Dam mu ruku za moj chrbat. S lavou rokou mu chytim druhu ruku a odsavam...

eririka
autor
17. sep 2018

@leonka10 ale potom hlavičkou sa velmi kymáca , či ?

leonka10
17. sep 2018

@eririka zachytim si ho tak, aby bol takej stabilnej polohe...mam co robit niekedy 😁😀

eririka
autor
17. sep 2018

@eririka môj ked len vidí odsávačku je už koniec sveta !!! ešte som ani neodsávala 🙂🙂 a odsávanie krik, plaaaaaač 😘

leonka10
17. sep 2018

@eririka u nas tiez 😊😀 susedia si neviem, co myslia 😊 ale vyfukat si nevie. Tak musime takto...

eririka
autor
17. sep 2018

@leonka10 noo to verím, ja ho zabalím do deky a prisadnem !!! A ruky nemôže mať volné lebo odsavačka letí 🙂😉

leonka10
17. sep 2018

Mojmu sa ju podarilo aj pokazit. Nasiel ju v nestrazenej chvili 😀

eririka
autor
17. sep 2018

🙂🙂🙂😅 to asi pokazil za to aby už nemal odsaný noštek 🙂😉 tešili by sa čoo ?

leonka10
17. sep 2018

@eririka ja som skoro odpadla. Pred nami vikend a odsavacka pokazena a on zahlieneny. Ale opravila som ju 😊nastastie

malinajahoda
17. sep 2018

@eririka ahoj,my máme tiež odsávačku na batérie značky Miobebee. Kúpili sme v DM. Už len keď ju zapnem a približujem sa k nosu, tak dcérka spustí taký plač akoby sme ju z kože drali. A ak máme náhodou okná otvorené, tak Boh vie čo si tí ľudia myslia 🙂.