Opakujúce sa laryngitída u dieťaťa

mama4444
24. mar 2024

dobrý deň prosím vás ma niekto skúsenosti s opakujúceho sa laryngitídu u troj ročného dieťaťa navštevujúce ho samozrejme škôlku. ( rok v jasliach ) Je už objednaný na Imunologické testy pretože veľa ľudí mi povedalo že môže to mať nejaké následky na nejakú alergiu stretol sa niekto s týmto alebo nejak K rada ako sa tohoto vyvarovať pretože behom pol roka už je to 4. krát a vždy skončíme v nemocnici nakoľko sa mu tak stiahne tá trubica ďakujem

vivuska666
24. mar 2024

Aj moj maly je taky. Ma 5,5 roka. Ked mal rok aj nieco, zacalo to. Minuly rok mu potvrdili alergiu na travy a buriny. O 3 tyzde ideme do kupelov. Teraz tie zachvaty uz nie su tak silne ako tie prve roky.

riskoh
24. mar 2024

Deti z toho vyrastu, u nas sa kazde prechladnutie u syna skoncilo laryngitidou, nasledne liecba kaslu aj 2-3tyzdne, syn ma 9r. je to uz ovela , ovela lepsie. Chodime aj na imuno, alergie nepotvrdene, pluca su vsak slabsie, preto sa snazime, aby sportoval, pobyt vonku a u nas velmi pomohol dlhodoby pobyt pri mori. Po vybrati nosnej mandle bolo tiez zlepsenie. No prvy rok v MS bol presne 39dni!!!!

anickabasnicka
24. mar 2024

syn je z dvojčat, laryngytidy měl opakovaně.alergie nepotvrzeny....zlepšilo se to až když vyrostl a ta trubice se věkem zpevnila

bejbypd
24. mar 2024

Ahoj ,verím,že teraz to budeš čitat až neveriacky..môj stredný syn bol prvýkrát chorý až ako 3 ročný a hneď nemocnica laryngitida..
Prisaham,že som spravila všetko pre to ,aby sa to neopakovalo..inhalator,dovolenka pri mori ,Tatry ,no všetko..A napriek tomu stále stále chorý vždy zle dýchanie, vždy 40 tky horúčky..lekár mi len povedal,že trpezlivosť on z toho vyrastie..no povedz to žene co pomaly rok od strachu nespala,čo každé zakaslanie znamenalo ďalšie peklo ? A vieš čo? Od 6 rokoch akoby utal, presne ako povedal pediater...
Bežné choroby ,nič už strašidelné a nemocnicou zavanajuce..
Mali sme aj alergo imunologicku, samozrejme povedala to isté čo pediater napriek veľmi nízkej imunite..A trvalo to nejaký ten rok ..
Ale je to v poriadku a tebe prajem len dávku optimizmu a snahu vydržať to ,bude to v poriadku

danielahamar
24. mar 2024

A čreva to môžu spôsobovať

zuzulka558
24. mar 2024

Vyrastie z toho staršia to mala od malinka vkuse také 4 roky,,ľahko sa mi to už teraz píše ale čo som prežívala otras

brezza
24. mar 2024

Syn ma 5 rokov uz to mal asi 7x. Je to jednoducho virusove ochorenie, ktore s vekom vymizne ked sa zvacsi ta trubica. A musim povedat, ze ako starne tak je to stale miernejsie. Ked je chory tak mu meriame saturaciu, raz ju mal len 91 to mal rok tak vtedy isiel rovno na kyslik.
Inak mladsi brat sa od neho nikdy nenakazil.

vivuska666
24. mar 2024

@brezza presne. Moj starsi zas nikdy od mladsieho.