Operácia 8 mesačného dieťatka s refluxom do obličky

Mile mamičky potrebujem pomoc čaka nas operacia 😢 synček ma osem mesiacou ma reflux do oblčky od jeho narodnia chodime po vseliakych visetreniach a teras sa rozhodly pre operaciu a ja mam strašny strach 😞 maju nas operovať v Košiciach velmi by mi pomohlo keby mi napisala mamička ktora to ma z babetkom us uspesne zasebou ako to prebiehalo ako to dlho trvalo ta operacia a nasledne hospitalizacia ... atd chcem vediet co najviac sa da budem vam velmi vdacna.
chameleon87
8. aug 2018
@gabikazajacova a koľko ma malinka
gabikazajacova
8. aug 2018
Mala ma 14m......prvykrat to bolo pred mesiacom...zrazu 40tky horucky-zapal oblicky no a teraz zasa,ale zatial iba bakteria v moci bo som to skoro zachytila.
chameleon87
9. aug 2018
@gabikazajacova a kde vám zistili ze mate reflux
gabikazajacova
12. okt 2018
ahojte baby.Ste tu este niektora?Moja mala ma 16m a o dva tyzdne operaciu...mali sme 1zapal,na pravej strane VUR medzi 4az5 a na lavej medzi 2az3.Chcem sa spytat,ako dlho boli vase deti v nemocnici a ako dlho museli cisto lezat.Dakujem moc ak sa niekto ozve.
chameleon87
12. okt 2018
@gabikazajacova ahoj no nám nezistili nič ale aj napriek tomu som už s malou 4x ležala v nemocnici s horúčka mi a zápalom. U spali ju v Martine a zisťovali reflux no nenašli ho. No niečo prepúšťa ale nevideli to takže budeme na ATB do 3-5rokov kým z toho nevyrastie. Ako vám zistili reflux tiež ju u spali a to pj jednom raze s teplotami vám hneď išli zisťovať reflux nám až po 3 raze kázali sa objednať na nefro
gabikazajacova
12. okt 2018
@chameleon87 ahoj....nam zistili reflux uz pri narodeni,cakali rok ci sa sam neupravi,ale zial nie....zapal sme dostali az po roku.Teraz ma mala ATB a ideme na op.
chameleon87
13. okt 2018
@gabikazajacova až po roky prvý zápal tak u každého dieťaťa inak no ale u vás lepšie že vám to zistili pri narodení a teraz už bude do pre z operujú a bude ok. Co s nami neviem co je a vždy keď sme vyradili ATB tak ani 2 týždne neprešli a znovu horúčky a infuzky to je na slučku vám poviem schudla som za to obdobie 6 kg.na nefro nám povedali ze jej robia problémy aj zuby ako sa dcéru tak sa jej baktérie dostávajú do krv obehu a teploty hneď ma a jedno s druhým a hneď v moči krv a hnis. Joj už nech jej vyjdu
chameleon87
13. okt 2018
@gabikazajacova a co jej budú robiť pri operácii odstraňovať chlopnícku aj zuzovat mocovod? Neboj té sa teraz kým je malá dáte to do poriadku ani si to pamätať nebude
chameleon87
13. okt 2018
@chameleon87 vravela dom si ze prečo ona akurát a ešte ma také tenke žily že jej zakaždým infuzke praskla a nanovo napichovali niekedy aj 6x. No hrozne. Ale radšej nech je na liekoch ako toto absolvovať. A sú aj horšie choroby toto sa upraví a vám to urobia a bude dobre
mimer
13. okt 2018
Ahojte. My ideme 25.10. na scintigrafiu obliciek. A potom 29.1. na cystografiu ak som si to dobre zapamatala. Stale ma vysoke hodnoty- leukocity a bakteriu v moci. Tak idu zistovat prečo a či nemá reflux do obličky 😕
mimer
13. okt 2018
Ahojte. My ideme 25.10. na scintigrafiu obliciek. A potom 29.1. na cystografiu ak som si to dobre zapamatala. Stale ma vysoke hodnoty- leukocity a bakteriu v moci. Tak idu zistovat prečo a či nemá reflux do obličky 😕
gabikazajacova
13. okt 2018
@chameleon87 mojej musia davat infuziu do krku,inac sa jej neda.....tiez bola velakrat dopichana cela 😞 .Jej idu zuzovat obe strany.
gabikazajacova
13. okt 2018
@mimer ahoj.myslis to vysetrenie,kde sa ukaze funkcia oblicky?Nam to ídu robit teraz 24.10 pocas operacie.
mimer
13. okt 2018
@gabikazajacova ano presne. Drzim silno palce! 😇
gabikazajacova
13. okt 2018
@mimer dakujem,aj ja vam....napiste ako ste dopadli.

Začni písať odpoveď...

Odošli