Operácia vodného pruhu

cattys
9. mar 2016

Ahojte, máte prosím niekto skúsenosti s operáciou vodného pruhu (hydrokela)v nemocnici v Trenčíne? Čaká nás to s malým v najbližšej dobe. Malý má 2 roky a 8 mesiacov a už sa mu to zrejme nevstrebe. Zvažujem aj jednodňovú chyrurgiu, len neviem kde, preto ak máte niekto skúsenosti a poradíte,kde mu to dať radšej urobiť, tak budem rada. Malý je taký akčnejší, tvrdohlavý typ, tak sa celkom tej nemocnice obávam. Ak sa tu náhodou táto téma opakuje, tak sa ospravedlňujem, moc sem nechodím. ďakujem za pomoc...

yoyka12341
22. mar 2016

ahoj akurat vcera sme sa vratili z operacie vodneho pruhu moj maly ho mal na pravo, nicoho sa neboj. my zijeme v zahranici a tu to robia za jeden den my sme prisli rano do nemocky a pobede sme uz boli doma, maly ani nevie ze mu daco robili (ma 2 roky a 5 mes.), po prebudeni z anestezy ani neplakal len bol trosku nervoznejsi potom mu dali napit dzusiku a uz sa pytal ist hrat. fakt sa nemusis bat, aj ked viem ze sa to lahko povie pretoze ja som sa bala strasne nespala som 3 noci pred tym a nakoniec vsetko dobre dopadlo,inak zakrok je velmi rychly asi okolo 30 min a potom ma uz doktor volal ze je po tom.. drzim palce 🙂 🙂 🙂

cattys
autor
23. mar 2016

Ahoj, dakujem velmi pekne za povzbudenie....ja prave preto zvazujem detsku jednodnovu chyrurgiu v Bratislave...lebo si neviem predstavit byt s malym 2-3 dni normalne v nemocnici v Trencine....a na tej jednodnovke ides hned domov. Je lahsie dieta zabavit doma,nez v nemocke....Majte sa pekne
@yoyka12341 a este raz dakujem. 🙂

yoyka12341
23. mar 2016

nemas za co 🙂 inak aj moj je velmi akcny a tvrdohlavy, teraz je najhorsie ze nemoze moc behat ani skakat no ale nevysvetlis mu 🙂 on chcel uz prvy den ked sme sa vratili z nemocky skocit z gauca ako keby nic nemal 🙂 ak budete mat moznost urcite chodte na tu jednodnovku je to pre dietatko ovela lepsie. daj potom vediet ako ste dopadli :*