• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opuchnuté spodné viečko, čo s tým?

13. novembra 2009 
mala ma opuchnute spodne viecko.,no neplace ani ju to neboli, ocko ani naslzavy,co to moze byt?treba s tym ist k lekarovi?ma to od dneska.dakujem
8. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvika...mozno ze ma len prievan..pockaj do zajtra a keby sa to nezlepsilo skus ist k lekarovi..moze to byt aj nejaka infekcia
8. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shela nema to take opuchnute uz ale rano som jej musela pomahat lebo nemohla odlepit ocko kvoli hnisu
9. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus jej do ocka strieknut trosku materskeho mlieka, nam to pomohlo, je to liek na vsetko :sunglasses:
9. sep 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vazne anavila?po kolkych dnoch ti to ustupilo?
9. sep 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas po 2-3 dnoch
9. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danuska a bola si snou u lekara alebo to ustupilo same?moja mala ma 2 mesiace
9. sep 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mala asi 3mes. , nebola som u lekara, len som jej kvapkala pri kazdom kojeni do ocka
9. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba doktorka Ti presne povie co to je. Ale moze to byt to, co mal moj brat. Tiez mal opuchnute spodne viecko a doktorka ho poslala na preplachnutie slznych kanlikov. Je to na pohlad neprijemne, bola som u toho, ale zabralo to.
To vymyvanie ocka materskym mlieckom skus. To radili aj mojej mame a minule som to citala aj v nejakom odbornom clanku. Nie je to len nejaka babska rada. Materske mlieko ma dezinfekcne ucinky.
Skus si pozriet tieto temy, ale urcite s tym skoc aj k pediatricke:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=25537
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=23980
9. sep 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem betka1
9. sep 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej malej to zabralo, vecer som jej striekla mlieko a rano ani stopa po zapale...neviem, skus, mozno to nieje to iste ako mala moja ale urccite s tym nic nepokazis...drzim palce
9. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, obnovujem túto tému.
Moja malá (4 a pol mesiaca) sa dnes ráno zobudila a má troška pripuchnuté horné viečko. Neslzí, hnis jej netečie a nemá ho ani červené.
Netušíte, čo by to mohlo byť? :unamused:
(nechcem ísť k Dr., keď je teraz chrípkové obdobie a v čakárni kopa chorých detí)
13. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok