Otorinolaryngologická ambulancia Kramáre

pe
8. apr 2014

zakladam temu, lebo som nic take nenasla, iba co sa tyka vybratia nosnych mandli, ale mna s dcerkou jej obvodna dr. poslala este len na vysetrenie, ci nema zvacsenu nosnu mandlu a pozerala som na stranke dfnsp, ze tam su az 3 ambulancie, neviete mi poradit do ktorej sa mam objendat? a da sa tam vobec objednat? ci sa tam caka, a ako dlho asi? predsa len 3 rocne dieta mi tam nevydrzi pol dna... prosim vas poradte, kto mate skusenost...

lubiku
8. apr 2014

Ja chodim so synom do ambulancie na prizemi k dr. Spanikovi, objednat sa tam neda, byva tam dost deti, no dlhsie ako 2 hod. sme tam nikdy necakali. Je velmi dobry a malemu uska vyliecil 🙂

maznacik007
8. apr 2014

tam sa nedalo objednat .... a tazko povedat kolko ich bude fungovat ... tam sa lekari striedaju z oddelenia, najprv musis dole ako je ORL oddelenie si dat zalozit kartu ... a potom ides hore pred ambulancie .. a cakanie tazko povedat podla toho kolko bude ludi ... ale zas az tak dlho sa tam necaka ako v inych ambulanciach na kramaroch ..

kriha
8. apr 2014

Objednať sa nedá, na "karte" ti povie sestrička do ktorej ambulancie máš ísť. My sme chodili vždy okolo pol osmej a vacsinou sme boli prví, druhí, tak sme dlho nečakali. Tak z vlastnej skusenosti, treba ist skoro rano a nepresedis tam pol dna. Aj ked je pravda, že my sme chodili dole do ambulancie, netusim ako to funguje na tretom, vraj tam sa nedávaju ani poradove cisla.

pe
autor
8. apr 2014

maminky dakujem vam velmi pekne, ze ste si nasli cas a poradili mi 🙂

atanusa
9. apr 2014

@pe Nedávno som aj ja s päťročným synom absolvovala vyšetrenie nosnej mandle na Kramároch. Ako tu už písala jedna mamička - po zaregistrovaní na vrátnici, nás sestrička, ktorá mala službu na "karte" poslala do ORL ambulancie na tretie poschodie. Prišli sme okolo ôsmej ráno, boli sme asi 4. v poradí, ale išlo to strašne rýchlo, do cca 20 minút od príchodu sme už aj odchádzali. Bola som milo prekvapená aké to bolo rýchle...

pe
autor
12. apr 2014

@atanusa dakujem ze si mi napisala a este si ma aj potesila ze to ide rychlo, dufam, ze aj nam to tak vyjde, netusim, kedy sa tam dostaneme, lebo dcerka je po tyzdni v skolke uz zase chora, ani som nestihla naplanovat vysetrenie a uz zasa nic z toho....

16kristina02
18. aug 2015

Ahojte. Tiez nas poslala pediatricka na vysetrenie nosnej mandli. Chcem ist na kramare. Baby ako prebieha toto vysetrenie? Moj maly ma 5 rokov a teda riadne sa boji vsetkych doktorov a vysetreni....
Dakujem 😉

linddi
8. aug 2017

@pe ahoj. Viem, ze je tato tema uz dost stara ale chcem sa spytat...da sa ist do ambulancie na 3 posch. Aj bez objednavky? Ci sa musim objednat telefonicky... vdaka