Ovčie kiahne a výsyp v ústach

silvikaaa
11. máj 2014

Ahojte baby
moj syncek dostal Ovcie Kiahne pred dvoma tyzdnami a v pohode , ked ich mal asi 20 po celom telicku 😕 a vcera sa mi visipala aj malicka ,ktora ma 11 mesiacou a dnes je to ovela horsie ma to aj v ustach , aj na jazyku bojim sa aby sa jej to nerozsirilo aj do hrdielka , a aby nemala teploty 😒 mozte mi poradit jedna z vas ktora stym ma niejake skusenosti co mam robit ? alebo skusit , aby to cim skor zmizlo z ust ?? ☹ dakujem

kacena4
11. máj 2014

moja to dostala v 4 mesiacov ist na pohotovost alebo zajtra k doky, mozu jej dat antivirotika na zmiernenie priznakov alebo ju prijmu do nemocky ak je to moc zle

luliu
11. máj 2014

@silvikaaa aj moj syn to dostal od starsej sestry, ktora nemala takmer ziadne tazkosti. Syn to mal vsade, v ustach, v ociach, v zadocku no vsade. Neda sa s tym robit nic, len to prekonat ☹. Chod zajtra k doktorke, nam pomohli aj homeopatika

bianca
11. máj 2014

@silvikaaa nic s tym nespravis.Musi to prehrmiet.Na kiahne nezabera nic skor alebo neskor.Ked bude velmi zle tak nemocka.Moja mala katastrofalny priebeh

sarinka123
11. máj 2014

Ahoj, moja dcérka to dostala od starsej 3 ročnej. Mala len 4 mesiaciky. Asi by som zavolala lekarke, ze ma to v ustach. Obidve to mali bez horucok a som rada, ze bez komplikacii to zvládli a hlavne ta 4 mesačná. Som rada, ze kiahne mame za sebou a toto leto si to uzijeme. Moje to dostali minuly tok v lete ☹
Na tie usta sa ale spytaj lekara, nie na modrom konovi 🙂

silvikaaa
autor
11. máj 2014

@luliu dakujem za odpoved , no presne us to ma aj pod okom aj v zadocku ☹ zajtra rano utekam k lekarke dufam , ze nam pomozu a bude moja malicka silna a to prekona 😒

kika2111
11. máj 2014

@silvikaaa hlavne sa nestresuj,moze sa to este velmi zhorsit,moja mala mala bodky vsade,v ustach,na genitaliach,proste uuuplne vsade,ale treba sa zatat a povedat si,ze budes silna a spolu to zvladnete,a potom budete mat do konca zivota klud!Nam pomohli kvapky fenistilu ,mala ani nevedela,ze ju nieco svrbi.
bude dobre,neboj!drzim palce.

silvikaaa
autor
11. máj 2014

@kika2111 ano kvapky fenistil uzivame a su vynikajuce mala je stoho kludnejsia aj pomaha proti svrbeniu 😉 no presne ako si to napisala ma to uplne vsade je to az sokujuce , ked sa nanu pozriem 😖 dufam , ze to prejde a zajtra lekar pomoze 😕 dakujem

kika2111
11. máj 2014

@silvikaaa viem je to sok,ked tvoje najmilsie trpi a vyzera zle,ale musis si uvedomit,ze je to v podstate normalne,
a bud trpezliva,u nas to trvalo cca 10dni,kym zacali fliaciky pomaly schnut a odpadavat,a zase od lekara neocakavaj zazraky,vela toho nespravi,hlavne musis byt v klude ty a bude aj babulko.🙂

5leni12
11. máj 2014

Aj nasa to dostala v 11-tich mesiacoch a dodnes netusim kde to chytila. Dve noci boli katastrofalne,cez den bola celkom v pohode len sa stale skriabala. Teploty boli asi dva dni.Ale fenistil kvapky pomahali. Preslo uz 6 mesiacov a stale sa skiabe na chrbte kde bola najviac vysypana aj ked tam uz davno nic nema.. treva len vydrzat tyzden a bude dobre 🙂

silvikaaa
autor
11. máj 2014

@kika2111 🙂 moj syncek to ma uz cca 2 tyzdne a iba teraz to zacina odpadavat , ale unho to vyzeralo akokeby to ani nemal , lenze mala ma strasne prekvapila take nieco som necakala , ze to moze byt az takto rozsypane dufam, ze o paru dni bude lepsie a lepsie 😒

silvikaaa
autor
11. máj 2014

@5leni12 no presne ani ja to nechapem kde to moj maly dostal 🙂 teploty zatial neboli ani u jedneho
ja len dufam, ze to neprinesie do rana este horsie naznaky 😒