Owlet Sock na sledovanie srdiečka

petushqa2710
20. dec 2023

Mamičky máte niektorá skúsenosti s owlet sock pre bábätko na sledovanie srdiečka?synovi v pôrodnici zistili arytmiu srdiečka a rozmýšľam či je to dobrá investícia na domov pre pokojnejšie sledovanie srdiečka

anjelicek26
20. dec 2023

Skusenosti nemam, ale tiez ju ideme kupit, hlavne aby to mohol mat na sebe hocikde, ci zaspi v kociku, ci v ohradke, ci v postielke, proste hocikde. Prijde mi to flexibilnejsie ako klasicky monitor dych, dalsia moznost by bola snuza, ale tu sme mali minule, akonahle sa otacali na brusko tak si to furt dali dole a mali sme falosne alarmy...ta ponozka mi prijde taky ideal momentalne.

petushqa2710
autor
20. dec 2023

@anjelicek26 a vy ju idete kupovať ako náhradu monitoru dychu alebo tiez sledovanie srdiečka z kardio hľadiska ?

anjelicek26
20. dec 2023

@petushqa2710 ako nahradu monitoru dychu, nas maly je este v brusku a snad aspon do marca bude ;)

anonymnasnazilka
20. dec 2023

tiez zvazujem ako nahradu za monitor dychu.. v nemocnici vam neodporucili nieco?

titiap
20. dec 2023

@petushqa2710 my ju mame, je to super vec, nas drobcek s nou spava doma aj na cestach (a ja mam 100x pokojnejsi spanok).

luciazahornadska
20. dec 2023

Aj my ju máme, odporúčam 🙏 Obe deti majú epilepsiu a srdcové ochorenie - za mňa skvelé - aspoň mám pokojnejší spánok. 🙂

petushqa2710
autor
21. dec 2023

@luciazahornadska aj môjmu po pôrode zistili silnejšiu arytmiu srdiečka, druhý týždeň sme v nemocnici a hádajú mu už druhé antibiotiká .. je to veľká bezmocnost vedieť že dieťatko nieje v poriadku 😥
Prosím vás a majú vaše detičky tu ponožku "nonstop" ? Nevadí im to ?

luciazahornadska
21. dec 2023

@petushqa2710 Len na spánok. 🙂 Ponožka totižto zaznamenáva aj pohyb, takže počas dňa to nie je moc reálne mať to na sebe. Dcéra má 5 rokov, mladší rok a pol. Musí to byť napojené na Wi-Fi a dávala by som si pozor na to, že prístroj začne pípať až pri určitých hodnotách a nedá sa to prenastaviť :( Dcéra mala ťažký epileptický záchvat ale prístroj nepípal, lebo desaturovala "len" na 82.