Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Parazity u štvorročného chlapca

oliatana
11. apr 2014

Ahojte! 🙂 😉
Boli sme so synom vo štvrtok na odber krvi a dnes som volala o výsledky. To čo mi bolo povedané som aj očakávala. Málo železa, ale nečakala som predpoklad, že má v telíčku zvýšené množstvo parazitov.
Snažila som sa zistiť niečo na nete, ale našla som len črevné a nemyslím si, že tie sa nás týkajú. Začali sme v septembri chodiť do škôlky a veľmi začal chorľavieť. Po Vianociach mal 2-krát po sebe angínu (tá prvá nebola vyliečená, nezabrali ATB) a potom ešte kiahne.
Má aj oslabenú imunitu, ale to viem, je alergik.
Viete mi napísať aké parazity môžu deti mať a ako sa asi liečia? Chcela by som byť informovaná, lebo na výsledky musím čakať týždeň a čakanie je pre mňa strašný problém 🙂 😉 Ďakujem

ellca123
12. apr 2014

poslu vas na gastro/ gastroenterologicka ambulancia/
odoberu este raz stlolicu, daju lieky a prebiotika

katyt
12. apr 2014

Parazitov je veľmi veľa, väčšinou sa liečia antiparazitikami ako Vermox, alebo Entizol. Niektorých sa človek ťažko zbaví a zo stolice ich veľa krát ani nenájdu. Odporúčam Ti vyšetrenie biorezonanciou, nájdu všetky parazity ktoré sa v tele nachádzajú, lebo vyšetrenia, ktoré Ti urobí lekár sú veľmi slabé. Syn je alergik pravdepodobne kvôli tým parazitom a takisto má z toho aj oslabenú imunitu. Parazity spôsobujú veľa druhov ochorení, alergie a aj rakovinu.

fraufrt
5. júl 2014

@katyt mozem sa opytat, ci mate konkretne skusenosti s biorezonanciou? ak sa parazity zistia, alo sa potom liecia? dakujem

katyt
6. júl 2014

@fraufrt nemám s ňou nejaké konkrétne skúsenosti, len som bola na vyšetrení a viem o tom, že túto metódu používajú viacerí odborníci, skús pozrieť na internete Ing. Hanu Bláhovú, má o parazitoch veľa prednášok. Ale na tom konkrétnom vyšetrení by Vám mali aj povedať akého parazita v tele našli a zároveň ako sa ho zbaviť.

roumana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mileenica
19. okt 2016

Tu začni písať odpoveď...

Odošli