Peritol a jeho užívanie 7 ročným chlapcom na migrénu

Ahoj chcem poprosiť o radu. Môj 7 ročný syn trpí migrenami niekedy aj vracia , ale keď mu dám Paralen skôr tak má iba bolesti a zaspí po prebudeni mu nič nie je. Dnes sme boli u neurologičky a predpisala mu Peritol , ale ja mám obavu nasadiť mu ho lebo čítam na neho samé negatíva ďakujem za rady.
mamazem
1. dec 2013
Ak by ste zvážili aj prírodnú liečbu, či podporu liečby, odporúčam zelený čaj Gaba, na migrény je výborný, hlavne keď ju podchytíte na začiatku.
andrejka1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrejka1983
13. apr 2018
@sanym obrý deň môžem sa opýtať ako ste na tom s migrenami teraz, ustupili? Momentálne my máme tento problém do 7 ročnou dcérkou a tiež sme začali užívať Peritol...snáď pomôže. Jej zaberá inak nurofen, ale kedze migrény sa objavujú niekoľko krát do mesiaca tak sme to začali riešiť s neurologom. Vsetky vyšetrenie máme ok. Vďaka za odpoveď 🙂
sanym
13. apr 2018
@andrejka1983 ahoj. Syn má už skoro 13 rokov. Asi dva roky to bolo zlé, migrény mal cca 8 - 10 krát do mesiaca. MRI aj ostatné vyšetrenia neukázali žiadnu inú príčinu bolesti hlavy, Peritol nepomohol. Našťastie, postupom času, ako rástol, migrény boli stále menej časté a teraz s nástupom puberty máva záchvat 1 - 2 krát do mesiaca. Vtedy pomáha len Paralen a spánok
andrejka1983
13. apr 2018
@sanym vďaka za odpoveď, som rada že už je to u vás lepšie, snáď aj nám sa polepší. Neurolog nám povedal že chlapci majú lepšie prognózy, tak máte výhodu 🙂 nás čaká zajtra magnetická rezonancia tak uvidíme čo bude. Snáď aj my z toho vyrastieme, a dúfam že Peritol nam pomôže, niekto si to chváli niekto nie...nám inak tiez zaberá len nurofen a spánok
sanym
14. apr 2018
@andrejka1983 držím palce
andrejka1983
14. apr 2018
@sanym ahoj, ďakujem 😘 magnetickú rezonanciu máme za sebou, výsledky ukážkové, hlavička čistá. Spadol mi balvan zo srdca 🙂 Odporučili nam spraviť si este test na intoleranciu potravín, nejaký za 100€, tak ešte to skúsime. Ale aspoň viem že je zdrava
sanym
14. apr 2018
@andrejka1983 môj syn má celiakiu, ale neviem či to nejak súvisí, keďže migrény mu začali keď už bol pár rokov na bezlepkovej diéte. Super, že MRI dopadla dobre. Ale nie je to ľahké, pozerať sa ako dieťa trpí. snáď sa vám podarí nájsť spúšťača a dcérke sa uľaví
andrejka1983
14. apr 2018
@sanym ďakujem 🤗

Začni písať odpoveď...

Odošli