Plač dvojmesačného dieťaťa na chrbátiku

lilina89
9. máj 2017

Dobry den.....poradte mi prosim....moj syncek ma 2 mesiace a stale place ked ho polozim na chrbatik....neviete co to moze byt?

zuzipap
9. máj 2017

...mozno len chce byt pri maminke... place aj na brusku?

lilina89
autor
9. máj 2017

Nie na brusku neplace a ani v noci....iba cez den place

zuzipap
9. máj 2017

...nooo, neviem, tazko povedat, mama vzdy najlepsie pozna svoje dieta, skus dat na "matersku intuiciu", u mna bola zvycajne spravna... 🙂 moznoze ho nieco boli, niektore bolesti mozu byt intenzivnejsie v urcitej polohe (mozno ak by bol aj po odgrgnuti este zavzdusneny alebo mozno nejake peristalticke pohyby criev alebo nieco ine)... alebo nejdu mu zubky? nasa mala zvykla plakat na chrbte, ked ju boleli zubky, respektive dasienka... na rukach, alebo v lehu na boku, na brusku alebo v polosede nic a na chrbatiku v lehu plac neskutocny... alebo mu jednoducho mozno vadi poloha na chrbatiku a chce byt bud na brusku alebo pri mamke... 🙂

biokozmetika
9. máj 2017

ahoj, my sme mali so syncekom ten isty problem- ked sme ho polozili na chrbatik tak strasne plakal (menit plienku bolo ciste zufalstvo) a naopak ked som ho polozila na brusko tak bol uplne v pohode az dokial sa neunavil. ja som to vtedy nejako neriesila -dufala som ze z toho vyrastie a tym, ze bol strasne aktivny tak som to chapala tak ze na chrbatiku je nervozny lebo nema moznost pohybu (hned ako sa naucil pretacat z chrbatiku na brusko tak uz vobec neplakaval) ale teraz casom uvazujem ci nemohol trpiet na slabsi reflux (vela papal a vela vrackal) a moze byt ze ked lezal na chrbatiku viac citil kyselinu...

mischelin999
9. máj 2017

Asi by som zbehla k lekarke a skusila sa o tom poradit. mozno by vas niekam poslala a spravili by sa vysetrenia aby sa vylucili zdravotne problemy. Vies, aby ho nieco nebolelo na chrbatiku, ked teda place len na nom. Ja by som zacala asi takto a potom by sa uvidelo. No je dost mozne, ze sa mu na nom proste len nepaci