Platíte za vyšetrenie C reaktívneho proteínu?

danette
27. jan 2016

Pred nedavnom sme zmenili detsku lekarku a minule ked bol syn chory dala mu lekarka spravit CRP vysetrenie. Pri odchode sme dostali blocek so sumou 2,80. U predoslej lekarky sme neplatili nikdy. Platite aj vy? A kolko? Dakujem za odpovede.

sorciera24
28. jan 2016

@laura0 2alebo 3 roky...tusim....(inak uz som robila test aj po expiracii a vysiel pravdivo...)

jana1577
2. feb 2016

@sorciera24 ahoj a ako to robis doma co to stoji je bezne v lekarni alebo objednavas .

sorciera24
2. feb 2016

@jana1577 objednavam, vyssie som davala stranku, kde. 10 Testov 29E,a le viem,z e sa daju kupit aj 2 za 10E....ale mne sa teda oplati viac tych 10, lepsia cena a mam 2 deti, takze bezne vyuzivam..... popisala som yvssie ako sa to robi....pozri asi 4 prispevky dozadu

jana1577
2. feb 2016

@sorciera24 dakujem prosim o radu ako by si postupovala 4mrsacna dcera mala 2dni teplotu bez priznakov bola som u doktorky ta bola odmerana ale urobila crp to bolo 31dala atb len tak z brucha malej teploty presli sami od seba zatial som atb nedavala co si myslis davat ci cakat

sorciera24
2. feb 2016

@jana1577 ja do 3 dni tepltoy ani nenavstevujem lekara, ale zvyknem robit napr. po 2 dnoch to CRP.....vacsinou je to virus, teda nevyjde, moj syn mal nedavno CRP 200, na tomto teste mi vysiel pasik a tak sme sli k dr. ......a gool bol, ze nic bakterialne v nemocke nezstili, vraj niektore deti tak reaguju z viacerych pricin, ekd sa viac virusovych spoji dokopy.....napr. mal soplik, hnacku+ sli mu zuby.........
taketo crp moze byt aj pri viruse...dr. sa poistila, elbo predsa len bolo vyssie....ale pisete, ze teploty presli......cize je teraz dieta zdrave?...ci malo aj ine priznaky? kasel, cervene hrdlo, atd.? akak bola vysoka teplota?...iank aj 6ta choroba to moze byt....ak sa vysype po ustupe teplot.....

jana1577
2. feb 2016

@sorciera24 teplotu mala do38 hrdlo nebolo zapalene sopel nema teplota uz nieje javi sa byt ok zubky neviem posudit. Zatial cakam atb nedavam mam ich doma uvidim ak by bol zapal tak sa teploty vratia či?

sorciera24
2. feb 2016

@jana1577 jasne, bud sa vrati teplota alrbo nejaky iny priznak, azcne kaslat alebo co....zatail nedaj a uvidis.....