Po akom čase vám bola doručená poistenecká kartička dieťaťa?

katinkakvetinka
5. jún 2012

18.februára som zahlásila moju vtedy 4-dňovú dcéru do VšZP. Bolo mi povedané, že preukaz pošlú poštou a budem o vyhotovení informovaná i telefonicky. Do dnešného dňa preukaz nemám. Poisťovňa tvrdí, že bol poslaný. Žiaľ, nič neprišlo, nik nevolal a nemôžem si ho vyzdvihnúť ani na pobočke, práve preto, že už bol ´vystavený a poslaný´. Pani, ktorá to vybavovala neberie telefón. S malou musím obehať odborné vyšetrenia a nemyslím si, že ma bez poisteneckej karty privítajú s otvorenou náručou. Preto chcem vedieť, či máte niekto takéto skúsenosti so VšZP. Okrem toho niekedy koncom roka 2007 som zaziadala tu istu poistovnu, kedze som odchadzala do zahranicia na dlhsiu dobu o EUpoistenecky preukaz a tiez mi neprisiel do dnesneho dna a tiez maju v systeme evidovane, ze bol poslany...
Katarina

kvojtanikova
5. jún 2012

@katinkakvetinka mne normalne prisiel postou ako pises cca do tyzdna. Urcite mas v systeme zadanu dobru adresu?

tinki
5. jún 2012

Skús sa ísť opýtať osobne. Ja keď som bola v tejto poisťovni, vždy mi dávali preukazy osobne.

lubenka01
5. jún 2012

my ked sme vybavovali poistenecké kartičky našim babám, tak sme ich dostali na počkanie. 🙂

machiabeli
5. jún 2012

aj my sme karticku pre alexka dostali na pockanie