Po čaji a vodě vždy zvrací. Co dál?

strihalka
6. jan 2013

Mozno je to otazka, ale mozno se to zvrtne do diskuze, tak proto davam hend diskuzi...
Mala je na UM od zacatku, do 4mesice jsem se snazila kojit, pote se mlecko ztratila uplne...
Nas problem je v tom, ze aj ked v lete, na podzim, ted v zime....mala se napije vody alebo caje(pijem hipp) tak my vzdy vygrcne psoeldne jidlo zpet...no jento nedel a jen caj ale i voda....na 90% je to po vecerni kasi, na 50% je to po obede....pokud se nenapije tak mi nevygrcne nic...mate s tim nektora zkusenost?

saska.t
7. jan 2013

@strihalka kasa na veceru je velmi tazka a uz davno sa neodporucuje najskor na svacinu, voda sama o sebe je tiez tazka na zaludok, takze docela zla kombinacia, mozno ma tvoje dieta jednoducho citlivy zaludok, takze by trebalo zmensit porcie jedla a davat ich castejsie, aby zaludok nebol uuplne plny a nemal co vyvratit 😉 pit najskor po 15 min. po jedle...

strihalka
autor
7. jan 2013

@saska.t ona ma kasu nekedy kolme 17:30 a koupe se v 19hodin a pote ma mleko. mezi timto mi obcas prijde ze je smadna tak ji dam napit a do deseti minut grcne. nepije hned po jidle. co ji mam teda davat pit¿

saska.t
7. jan 2013

@strihalka mate reflux? ono ten problem zrejme nebude pitie, skor zaludok a problemy s citlivym zazivanim, hovorila si to Dr.?

strihalka
autor
7. jan 2013

@saska.t ano dr jsme to rikala, ale ze je to pry ormlane si torchu grcnout. aze nemam davat vodu ani caje ze to dite netreba pokud neni leto....relux nemame

saska.t
8. jan 2013

neviem ako stare mas dieta, ale v zasade je pravda, ze do cca 6 mes, im staci mlieko a pit nemusia, iba ked je nad 30 st. ak nenyvrati cele milieko co jedlo, asi by som to moc neriesila, ak je spokojna a pribera a kedze reflux nema, bud aj ty spokojna .9

strihalka
autor
8. jan 2013

@saska.t 8,5mesice...no zitra ideme k dr-...na porhlidku tak se ipet zminim

dodkap
8. jan 2013

tazko pisat, ked nevieme, v akom veku mas dieta. Preco jej davas po jedle pit, ked potom vracia? Proste jej daj pit medzi jedlami. Kludne to moze byt len tym, ze ma proste plny zaludok. Tekutiny mozes ponukat kedykolvek pocas dna.

dodkap
8. jan 2013

co sa tyka poznamky ku kasiam, ze su tazke. Kasi je tolko druhov, ze sa to neda tak jednoznacne napisat. Su kase, ktore su lahko stravitelne. Ale to nie je k teme.