Pomôžu antibiotiká pri zápale priedušiek u dojčaťa?

euka210
21. mar 2014

Dobry den, napíšte mi svoje skusenosti kto mal podobny problem. Maly, 4,5m ma zapal priedusiek uz 1,5tyzdna. Kedze CRP bolo negat. ATB sme nedostali, len Ventolin a davam sirup proti kaslu. Zlepsilo sa to, ale uz to malo byt za ten cas dobre, kedze to ani nebolo nejako hrozne...nebola ani len zvysena teplota, len kasel, hlieny, z toho chrcanie a nalez na prieduskach. Dnes nam dala sprej Ventolin a Flixotide vyskusat a do zasoby ATB keby sa nezlepsilo cez vikend. Kedze som precitala, ze je to kortikosteroid, tak to mu dam radsej tie ATB. Len ma zaujima, ci pomozu, ked je to virusove. Ake su vase skusenosti? dakujem.

filipka3
31. máj 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

my sme boli casto chory.. casto zapaly.. casto ATB..chvilu preslo.. a ptoom zase sa neico vratilo. ako zacarovany kruh.. neskor nam zacali davat k ATB rozneprobiotika. najviac som bola spokojna s probiotikami ACTIBAX.. fungujeme na nich cela rodina.. nemusia byt v chladnicke..a potporuju imunitu. pre vsetky vekove kategorie.. a konecne sme viac zdravi ako chori..

adka455
31. máj 2014
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

aj my ficime na actibax-kach.. vyborne. cenovo pristupne.. fungujeme nanich cela rodina. dokonca som tym "nakazila" aj sestru. a ta ich dava mojmu 5 mesacnemu krsnaiatku 🙂nemusia byt v chlade.. vyborne su na imunity a crevu mikrofloru, k ATB.. cenovo vyhodne. urcite odporucam popytat sa pediatricky...