Poradíte krém na vyrážky z plienok?

aknel1985
20. júl 2012

Malej som kupila plienky babydream z cz a po dvoch dnoch ma cerveny zadocek a na cikulke vyrazky pritom ju casto prebalujem neviem asi ma alergiu na tieto plienky pricom doteraz sme ziadny problem s hocijakou znackou nemali vidim to prvy krat .......poradte nejaku rychloucinnu masticku davam jej hipp krem na zapareniny no tak to vyzera, ze zajtra letim do lekarne ......

ivulik91
21. júl 2012

my mame sudokrem a sme spokojny 🙂

blavacka
21. júl 2012

obycajna calciova masticka a hlavne vymen plienky...

maminka30
21. júl 2012

jednoznačne sudokrem,používala som ho pri všetkých

luciferkax
21. júl 2012

ja dávam bepanthen, ale len ked vidím červený zadoček, od narodenia drobca mám len druhú tubu, a to má pomaly rok a pol
používala som ho aj na bradavky .

alexiss27
21. júl 2012

jednoznacne sudokrem aj na popraskane bradavky aj na spaleniny od slniecka alebo calciova masticka je tiez super 🙂

elen83j
21. júl 2012

hlavne teraz uprednostni umyvanie pri prabalovani,pred vlhcenymi obruskami 😉 a inak imazol je super 2xdenne a potom bepanten.nam to pomohlo 😀

andrejka1983
22. júl 2012

imazol krempasta na silne vyrazky alebo silne červene zapareniny.ale možeš dať aj skorej a tým padom tomu predideš...je fakt super
-potom bežne používame rybilku ( tiež skvela mastička)
-a sypký puder, to vysuší a nič tam nema šancu mokvať....
- a hlavne vetrat riťku a ked ma červený zadoček, tak už nepoužívať vlhčene utierky ale čistu teplu vodičku a osušit uterakom

pe
22. júl 2012

urcite radim skusit Bepanthen, je to vyborna masticka, mala si ju uz aj sama pyta, ked ju stipe ritka, takze to je pre mna odozva, ze jej dobre robi, je velmi jemnucka, nestipe a vzdy rychlo zaberie 🙂

ducci
25. júl 2012

nam najlepsie pomaha Bepanthen, dobre sa rozotiera a neobsahuje ani ziadne skodlive latky

organicday
24. aug 2012

Pri akútnom stave je veľmi dobré použiť esenciálny olej z Levandule pravej v Bio kvalite - má protizápalové účinky, tíši bolesť, regeneruje pokožku. U detí zriediť v 1% koncentrácii v rastlinnom oleji, t.j. 3 kvapky na každých 10ml rastlinného oleja. Potierať samostatne, alebo pod ochranný krém, ktorý radi používate.
S aromaterapiou u detí začať až po 3. mes. veku.

xlea
24. aug 2012

u nas vedie imazol.... pomohol zatial vzdy...

majal
24. aug 2012

u nas vzdy zaberie pityol, to je jednoznacne najucinejsie a na druhy den je po zaparenine, inak na kazdodenne pouzitie som pouzivala rybaciu masticku, ten pityol len ked je velmi zaparene, ako mate vy.

lencika
17. sep 2012

ja som uz od porodnici pre malu pouzivala bepanthen, pouzivala som ho aj ja na bradavky a malej na ritku a bola som s nim velmi spokojna a ja som zvykla malej natriet ritku a nechala lezat holou ritkou.

teha
17. sep 2012

Sudocrem,používala som ho pri svojich 3 deťoch a veľmi sa osvedčil. 🙂

lejlla
17. sep 2012

ja pouzivam pri oboch sudocrem a ked bolo najhorsie bepanten a ked som utierala dupku vlhc.obruskami,potom som mu ju utrela do sucha este latkovou plienkou a nechala chvilku na vzduchu...