Používame cookies. Viac informácií tu. OK
micimacko
14. aug 2011

Vitamínky.Zeleninka,ovocie a to v surovom stave,ked sa to dá.A ja občas dcérke dávam aj Marťankov /je to vitamínový sirupček pre deti mladšie ako 3 roky 🙂 - chutí to výborne 🙂

melpomene
14. aug 2011

skús imunoglukan...veľa mamičiek ho deťom dáva práve z tohto dôvodu

lucinocka
14. aug 2011

more🙂 nam pomohlo jedine to, ked sme boli mali..

vejinka
14. aug 2011

skus hlivu ustricovu vraj je super na imunitu alebo kolostrum kravske...ja zatial detom okrem cebionu nedavam nic ale ked starsi pojde do skolky tak planujem mu nieco z tychto dvoch moznosti kupit. 😉 😉

luciferkax
14. aug 2011

Čistá hliva ustricová asi nieje vhodná pre tak malé dieťa, ale nám lekárka odporučila Imunoglikán sirup(z hlivy ustircovej) - bral jednu lyžičku ráno nalačno a pomohlo to úžasne, prestal byť chorý a hlavne PRESTAL BRAT ANTIBIOTIKA!!! Na imunuglukáne sícepíše, že je vhodný pre deti od 3 rokov, no na odporúčanie lekára od 1 roka. SKús sa opýtať pediatričky

annie13
14. aug 2011

nám tiež odporučili imunoglukán beru ho obidvaja aj dcerka 1,5 rocna
http://imunita.heureka.sk/imunoglukan-sirup-120...
chodime na imunologiu a odporucili nam vybrat mandle ale este som sa neodhodlala
berieme ho len 2 tyzdne takze vysledky este neviem povedat ale chuti im
raz denne davam
1 ml na 5 kg hmotnosti

skybaby
14. aug 2011

ja davam dcere sirup betaglukan, ma vybornu chut, takze si ho dokonca pyta 😀 mam ale pocit ze proti nasich chorobam (byva chora raz mesacne) nam pomohol pobyt pri mori 😉

ludka140281
14. aug 2011

ja mam na odporucanie alergologičky rybomunil......moze ho napisat aj detska lekarka 🙂 Karinka 1 rocna,bola chora do roka 13x...proste vzdy.....od kedy to berie,asi 4 mesiace......klop,klop,ani raz....ani soplik....nic,nic...tak ODPORUCAM

kaselka
14. aug 2011

tu je imunoglukán pre detičky už od 1 roka http://www.natures.sk/produkty/beta-glucan-dets... . A dobré by mali byť aj probiotiká, tie dávam dcérke kvôli atopickému ekzému

Tu začni písať odpoveď...

Odošli