Poradíte niečo na sople pri prerezávaní zubov?

Ahojte maminy, viete poradiť niečo účinné na soplíky pri prerezávaní zúbkov, aby sa mohol malý relatívne v kľude v noci vyspať? samozrejme okrem odsávania a klasických kvapiek na nádchu. tie by som nechcela používať dlhodobejšie.... dávam aj prádlo mokré, aby bol lepší vzduch, aj používame tymiánový krém od firmy Just, ale v noci sa furt zobudí s totálne zapchatým nosom a zdurenou sliznicou, pretože ani odsávačkou to nejde... dúfam, že niečo poradíte...dakujem
marylis
15. okt 2013
@slavkavan Ahoj, nam velmi pomohol Chamomille vulgaris- homeopatium, ktore sa dava, ked idu zubky. Plus samozrejme odsavacka, morska voda do nosa a kopec nervov 😉
ramama
15. okt 2013
ahoj slavkavan,ja som skúšala tiež všetko možné aj otrivin,nasivin a pod.,na koniec som šla k lekárke ,lebo po 2.tyždňoch mi bolo lúto ,že sa malému stále zle dýcha. Po vyšetrení a skonštatovaní, že má všetko čisté a soplíky sú zo zúbkov - stoličky ,mi napísala lekárka recept na pamykon a prikúpiť kvapky sinupret na uvolnenie dutín. Uživali sme a 3 - 4 dni a pokoj. Zúbky idú a soplíky nie sú.
slavkavanautor
15. okt 2013
dakujem Vám obom veľmi pekne, vyskúšame, uvidíme... bodaj by pomohlo 🙂 vdaka a pekný večer
jespera
19. okt 2013
Fenistil kvapky - zastavi sople, a dietatko aj lepsie spi - ukludni sa...

Začni písať odpoveď...

Odošli